1. 1.
  whatsapp ın gencolar sizi korumaya devam edicez sizlerin verilerini facebook la paylasmayacağız şekilndeki bilgilendirmesidir.
  2 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  Hikaye.
  1 -1 ... ahmet beyin ceketi
 3. 4.
  Ben de de olan durumdur. Beni dinlemicek, konumumu bildirmicek öyle birşeyler. Ben inandım. Ister dinlesin ister dinlemesin.
  3 ... giden gider
 4. 5.
  Inanma skecekler durumu.
  2 ... atlant isten gelenadam
 5. 6.
  Ulan ne korktunuz be. Kaçak kesimmi yapıyorsunuz hayırdır?
  3 -1 ... aboskal
 6. 7.
  durum göndererek gizliliğinizi önemsiyoruz paylaşımı yapılır mı ya hu? whatsapp a kimse sosyal medya gözüyle bakmıyor. rehberinde olmayan her kim olursa olsun durumda kullanıcıların karşısına çıkarmamalısınız. iletişim psikolojisinden, sosyolojiden, kitle psikolojisinden anlamıyorsunuz... bu şeye benziyor, ev sahibi olarak anahtarınızla eve girip sayın kiracımız gizliliğinizi önemsiyoruz demeye.
  4 ... tenete
 7. 8.
  hala whatsapp için haberler yapılmakta. "yok verinizi çalacaklar, yok bütün bilgilerinizi bilecekler, yok kartında ki bütün bilgileri alacak." kardeşim sen o elindeki android (yada apple) telefonu aldığından beri zaten bilgilerin çoktan herkese satıldı paylaşıldı bir uygulamanın "bilgilerinizi alacaz ama izinle" demesiyle mi gündeme geliyor bunu anlayamıyorum. Ha bu demek değildir ki ben whatsapp'ı savunuyorum ama zamanında SMS kullanırken birden herkes whatsapp'a yüklenirse adamlar şımarır senin bilgilerini de yayar. Haberlerde başka uygulamalara geçicez diye diyen 3 iq geçemeyecek insanları görüyorum. Kardeşim hangi uygulamayı kullanıyorsan kullan senin bilgilerin her türlü alınıp satılıyor. Bunun izinle yada izinsiz versiyonu yoktur beleş ise beleşsindir. beleş değilse belki beleş değilsindir. Ricam eğer habere çıkarsanız en azından ben sms geçmeyi düşünüyorum diyin saygılar.
  2 ... kacanikovalamayan
 8. 9.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2118373/+
  Yanlış millete çarptın Mark Zuckerberg.
  2 ... the compass
 9. 10.
  Yeterli değil. imajı çok fena sarsıldı. Toplanması çok uzun sürecektir.
  ... tramessi
 10. 11.
  Tepkinin işe yaradığını gösteren durum. Evet.
  ... oytunkaran