bugün

(bkz: akp pişmanlıktır) önermesinin canlı hali olan rencide ediştir.

bugün manisa'nın kırkağaç ilçesine doğalgaz bağlanmasına dair tören yapıldı.

canlı yayınla kırkağaç'a bağlanan cumhurbaşkanı "mikrofon kimde" diye soruyor, mikrofonu elinde tutan şahıs "ben epdk 2. başkanıyım" diyor ve rte'de "sen mikrofunu milletvekilimize ver ya" diyor ve epdk 2. başkanını rencide edip bırakıyor.

epdk 2. başkanı da çaresizce mikrofonu yanındaki akp'li vekile veriyor.

"başkası adına utanmayı" iliklerinize kadar hissedeceğiniz video şurada;
https://twitter.com/Darkw...tatus/1350417108438544385

başta üzüldüm epdk 2. başkanının düştüğü duruma, ama muhtemelen liyakatsiz bir şekilde atanmış biridir diye düşündüm ve "oh iyi olmuş" dedim.

bir gün her akp'li işte böyle rencide edilecek, çoluk çocuğunun yüzüne bakamayacak hale gelecektir...

hoş, rencide edilen şahıs muhtemelen şu an çok mutludur rencide edildiğinden. onun için bulunmaz nimet. hatta ilk seçimlerde akp'den vekil adayı da olabilir. ne de olsa cumhurbaşkanı tarafından rezil edilmiş biri o artık...
rencide olmak için haysiyet, gurur, şeref ve karakter gereklidir.
(bkz: Kimsin sen çık dışarı)

Ahahah.

Akp herkese aynı muameleyi yapıyor da farkında değil kimse.
Bize ne amk. Şu forumda birkaç tip var, tam kahvedeki muhalif dayılar misali. Çene çok icraat yok. Bi siki de beğenmezler boş yaparlar...
Tabi yapılanı bir lütuf gibi anlatacaklar ya ondan ver vekile biraz yalakalık yapsın cumhurbaşkanı gözetiminde direktifleri ile geveleyecekler.
Akp'liler aşırı pişkin insanlar yahu.

Uzun adamın üslubu zaten böyledir. Yani hiç kibarca konuştuğunu görmedim ben. Ananı da al git diyen bir insandan ne beklenebilirdi ki? Nerede ecevit'in kibarlığı, nerede uzun adamın üslubu.. Düştüğümüz seviyeye bak *mına koyim. Gerçi, epdk başkanı da bu rencide edilme olayından sonra pek memnun olmuştur diye düşünüyorum.. Uzun adam, ülkemizde peygamber yerine konuluyor sonuçta.. Devletlumuz, padişahumuz beni aşağulamıştır.. Pek bahtiyar kaldum diye bir beyit yazılabilir buna. Aman neyse, bana ne amk. Yesinler birbirlerini. Uzun adam, yakınındaki herkese böyle davranıyordur kannımca. Adamdaki ego, arş-ı alâya ulaştı akçomarları sayesinde.. Herkes hak ettiğini buluyor eninde sonunda galiba.
Trump'in mektubu kadar rencide etmemiştir.
Tabi kırkağaç ilçesine doğalgaz bağlanmasının hizmetin hiç önemi yok.

Yarın Epdk 2.başkanı torpilli diye yaygaraya koparılırsa hiç şaşırmam.
Bu guruhta utanma mı var.. boşveeer.
utandigini ya da rencide oldugunu mu dusunuyorsunuz gercekten? ben burda onun yerine daha cok utandim ve kendisi eminim dakikasina unutmustur. bu ve bunun gibi seyleri yutup unutmasa oturdugu yerde olamaz zaten.
Helikopteri çalıştıramayan herifi hatırlattı.
Helikopteri çalıştıramayınca fetoculara hakkımı helal etmiyorum demişti de Hulusi akar Sor susturmuştu.