1. 1.
    Bombalı saldırıda 3 askerimiz şehit olmuş.

100 sene aradan sonra, 3-5 beyinsizin Osmanlı hayalleri yüzünden Ortadoğu bataklığına yeniden saplandık ve gün geçmiyor ki askerlerimizden, birbirlerinin kafasını kesen manyak ırklar yüzünden şehit haberi gelmesin.

Kaynak:http://www.hurriyet.com.t...asker-sehit-oldu-41421659
    13 -2 ... hazretiyobaz
  2. 2.
    8 ocak'ta da aynı şekilde 4 askerimiz şehit olmuştu. hani ne oldu yapılan anlaşma? biz amerika ile anlaşıp operasyonun bitirilmesine tepki gösterirken "reyiz turamp'a istediğini yabdırdı" diye hayallerde yaşayan çomarlar nerede? amk'un trolleri sizi!
    13 -1 ... uykusuz baykus
  3. 3.
    pkk bitiyor demiştik , değilmi ????

el bab ve afrin de bakalım neler olacak ????
    5 -2 ... kurgankt66
  4. 4.
    Bir p.binbaşı
    Bir p.Teğmen
    Bşr p.Uzm.çvş dur. Allah mekanlarını cennet eylesin. Teğmen hemşehrim olur. Nasip olursa cenaze namazına gideceğim.
    5 ... napacuhh
  5. 5.
    Bi işi ya tam yap ya hiç yapma.

Oraya girip temizlemek gerekiyordu girip temizlememek bataklığa saplanmak olur.
    5 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Allah'ı kitabı, imanı olan biri söylesin. Hani ypg 30 km öteye sürülmüştü? Gerçi öteye süpürünce güvende mi olmuş olacağız? Saçmalık demiştim. Ondan vazgeçtim zaten. Hani ypg sürülmüştü? Her gün şehit geliyor! Bu kahpe teröristler halen oradaysa niye geri döndük? Hangisi? Geri mi döndük, ypg teröristleri oradayken? 30 km öteye mi sürüldüler? Sürüldülerse mehmedler niye ölüyor? Ulan biz niye ölüyoruz arap çöllerinde? Milyonlarcası burada fink atıyor ülkemizde. biz niye ölüyoruz? Aklımızı, vicdanımızı, imanımızı mı unuttuk? Ateş düştüğü yeri yakıyor. Evlere, yuvalara ateşler düşüyor.
    4 -3 ... huzursuz adam
  7. 7.
    Abd ve rusya ile anlaşma yapıp zafer kazandık diye yaygara yapanlar yüzünden ger gün şehit veriyoruz malesef.
    Başımız sağolsun.
    4 -2 ... federal almanya
  8. 8.
    içim yanıyor içim ,açıp saçma sapan acıklı türküler dinleyip hüngür hüngür ağlıyorum böyle anlarda. Benim mehmedim sağ ise vatan sağolsun çünkü benim merdim ,mehmedim beni sağ koyan.
    3 -1 ... ayelinickccktn
  9. 9.
    Birilerinin emevi camisinde namaz kılma hayali yüzünden her hafta bizim askerlerin cenaze namazı kılınıyor.
    4 -2 ... bexdever
  10. 10.
    ileri Teknolojik teçhizatları kullanmadan askerleri direkt sürmek akıl işi değil güvenlik en önem şey tek bir zaiyat verme gibi bir lüksümüz dahi yok mesele bir insanın canı bu konuda çok ihtiyatlı ve temkinli olmalıyız asla ama asla kayıp vermememiz gerek.
    Gerçekten yürek yakan durum şehit askerlerimize allah rahmet eylesin başımız sağolsun.

Çok yakında Orayı onların başına yıkacağız bütün terör örgütleri haritadan silinecek suriyeyi onlara cehennem yapacağız yerin dibine uçuracağız bunları geberecek bu kansız sopunu siktiğimin puşt lağım suratlı teröristleri.

Tsk için Güvenlik meselesi çok önemli insansız ve zırhlı araçlarda seri üretime geçmemiz şart bir can bile olsa asla kayıp veremeyiz artık buna tahammül yok. Silahlı insansız taarruz ve savunma bombardıman uçakları ve tankları üretmemiz gerekiyor gerekirse belli oranda balistik nükleer başlıklı füzeler de kullanılmalı, hiçbir operasyonda askerleri doğrudan tehlikeye sokacak durumlara mahal vermek doğru değil, uçaklarla tanklarla insansız araçlarla mutlaka destek verilmeli, risk alıp şehit veremeyiz teknolojik ekipmanları ve insansız araçları en son raddede kullanmak çok önemli bir ordu için.
    4 -1 ... yoksul genc