1. 1.
  --spoiler-

  hayırdır. en kalabalık 3 şehirde ve en kalabalık 5 şehrin 4'ünde hayır kazanmışken sonucun evet olabileceğine ancak sazanlar inanır.

  --spoiler--
  Seni duyan da 3 şehirde 3-4 milyon oy farki vardi sanir. Lan alt tarafi 15-20 binlik bir oy farki vardi kemalist. Varsayalim hile yapildi. Siz niye buna müsaade ettiniz o zaman? Bir oyuna sahip cikamayan güruh ülke yönetmeye calisiyor şaka gibi.

  Tanim: ysk'nin yayinladigi sonuctur.
  1 -10 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  2019'dan sonra daha net ortaya çıkmaya başlasa gerektir. şunu not düşmek lazım ki, birtakım gazlarla "karizmatik lider" peşine düşüp tek adam yönetimi getirmeye çalışmak, demokrasiden, hesap verebilirlikten, insan haklarından bir kez daha uzaklaşmak ülkemize pek yaramaz diye düşünüyorum.

  (bkz: son pişmanlık fayda etmez)
  -1 ... usualsuspects
 3. 3.
  her zaman derim yine söylüyorum, sandık başında diğer partilerden de müşahitler var, sandıklar açılıyor, tek tek sayılıyor, tutanaklara geçiriliyor, bu sırada her parti müşahiti de sonucu telefonla kendi merkezine gönderiyor, hatta fotosunu çekiyor tutanakların o şekilde de gönderiyor. neymiş yolda değişiyormuş, neymiş bilgisayar oyunu yapılıyormuş falan da filan da.
  1 -7 ... kartalbey