1. 16.
  3 yıl ceza almış. Az ama yatması iyi bişey türkiye'de olsa şuan halkbank'ın başına tekrar geçirirlerdi.
  ... emrekanat12
 2. 15.
  hakan atilla'nın rıza sarraf'ın yasadışı faaaliyetlerine iştirakten suçlu bulunduğu, ancak rıza sarraf ve avanesinin emir kulu olduğundan 32 ay gibi hafif bir cezaya çarptırıldığı davadır. bu hakan atilla için iyi, ona bu suçu işleten mekanizma için kötü bir haberdir. çünkü bu karar, o mekanizma için açılacak yeni davaların habercisidir.
  ... cemali
 3. 14.
  herhalde rahiple değiş tokuş edilecek.
  1 -1 ... timur cengiz hulagu
 4. 13.
  Eğer bizde rahip kılıklı ajanları olmasaydı daha ağır kararlar alacaklardı. Ne kadar deģerliyse bu adam. Şimdi iyi izleyin, bizde adama 32 ay ceza vereceğiz ve yattığı günler düşülüp salınacak. Bir nevi degiş tokuş yapacaklar. Ama bizi rahat bırakmazlar. Reza ve atilla ayni anda dışarı çıkarsa bu rahip kılıklı ajan bırakılmalı. Yoksa anında halkbanka'sına ceza yağdırırlar.

  Ambargo Abd'nin keyfine göre. Komşumuzdan aldigimiz malin fiyatını direk odeyemwdigizden bu reza kılıklı adamlar ile ülkemiz küçük düşünülüyor. Abd'nin Ortadoğu maliyetleri Türkiye'yi kaybedince inanılmaz yükseldi bence. Erdoğan'ı ekonomik darboğazla devirip eski gibi bizle yeniden kullan-at müttefikliği elde etmeye çalışıyorlar.
  -1 ... billyhalleck
 5. 12.
  Fetö gelecek papaz gidecek.
  -1 ... exscalibur
 6. 11.
  diplomatik basaridir.
  ... iyyneci
 7. 10.
  32 ay hapis cezası aldı. Yattığı süre düşülecek. Sanırım bir kaç ay sonra Türkiye'ye gelir.
  ... kapadok
 8. 9.
  beyinsiz çomarlar yüzünden sonuçları bütün ülkeye kol gibi girecek davadır.
  2 ... diskapininmandali
 9. 8.
  Solcuların aman vatanı bir sikselerde rahatlasak derdinde olmadığı davadır zira bakanlar ve akrabaları vatanı yeterince sikip bırakmışlardır. Bu davanın var olmasının sebebi bakanlar, çocukları reza ve halkbank müdürünü yargılamayıp üstüne de tüy dikercesine rezayı tv ye çıkarıp arkasına türk bayrağı koyu “ cari açığın bilmem ne kadarını ben kapattım” dedirtenlerdir. Bize giren çıkan yok devleti yiyen belli bir grup zaten devlet olsa ne olmasa ne.
  2 -2 ... shizi
 10. 7.
  sağcıların anam hükumet anamızı sikse de ses çıkarmasak diye ellerini ovuşturduğu davadır.
  10 -4 ... komikhobbit