1. 1.
    Reza zarrab'ın itirafları dolayısıyla birtakım kişilere küskünün salınacağı davalardır.

Ayriyeten bu davadaki itiraflar Ve iddialar sonrası yine malum kişilere yeni davalar açılması da gündemde. Çarkın döndüğü bankaların alacakları cezalar ise tuzu biberi.

Malum kitleye bir cisim yaklaşıyor, keyifle izliyoruz.
    4 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Önem arzeden bir dava hemde seçim üzeri.
    2 ... gazeloglu
  3. 3.
    erken seçim kararının nedenlerinden biridir.
    minareyi çalmadan kılıfı hazırladı reisiniz.
    3 ... sb has left the building
  4. 4.
    Ve o gün geldi çattı.
    Y.....a (Ramazan sansürü) yan basmaya devam mı edeceğiz, yoksa biraz olsun nefes mi alacağız göreceğiz.

Dolar 4.46 şu anda...
    6 -5 ... asuregibisurat
  5. 5.
    Sonucunda reza bey vatan haini ilan edilip sürekli kandırılan kitleyi kandırmış olacaktır.

4 bakan ve çocukları yine aynı düzene devam edeceklerdir.
    2 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  6. 6.
    Duruşmalarda reza zarrab'ın itirafları doğrultusunda adı geçen tüm isimlere ek dava açılması ve halk bankası ile ziraat bankası'na boruyu döşemeleri ile sonuçlanacak dava.
    8 ... alkolik oldum
  7. 7.
    sağcıların anam hükumet anamızı sikse de ses çıkarmasak diye ellerini ovuşturduğu davadır.
    10 -4 ... komikhobbit
  8. 8.
    Solcuların aman vatanı bir sikselerde rahatlasak derdinde olmadığı davadır zira bakanlar ve akrabaları vatanı yeterince sikip bırakmışlardır. Bu davanın var olmasının sebebi bakanlar, çocukları reza ve halkbank müdürünü yargılamayıp üstüne de tüy dikercesine rezayı tv ye çıkarıp arkasına türk bayrağı koyu “ cari açığın bilmem ne kadarını ben kapattım” dedirtenlerdir. Bize giren çıkan yok devleti yiyen belli bir grup zaten devlet olsa ne olmasa ne.
    2 -2 ... shizi
  9. 9.
    beyinsiz çomarlar yüzünden sonuçları bütün ülkeye kol gibi girecek davadır.
    2 ... diskapininmandali
  10. 10.
    32 ay hapis cezası aldı. Yattığı süre düşülecek. Sanırım bir kaç ay sonra Türkiye'ye gelir.
    ... kapadok