1. 1.
  ulan sinirden elim ayağıma kesti...

  bakan çıkıyor işletme sahibi anlatsın işletme sahibi çıkıyor kendi reklamını yapıyor şöyle kurduk böyle geliştirdik... toplantıdaki şu keşmekeş şirketin yönetim tarzı ve yaşanan büyük felaket hakkında ipuçları veriyor...sekik bir basın toplantısı yapmayı beceremeyenlere milyar euroluk tesisleri peşkeş çekenlere bir size iki!

  ulan onun bunun çocukları işçiler nasıl öldü kaza nasıl oldu sorumlular kimler!

  ağlıyorum... seyredin işte fazla yazamayacağım...
  16 -3 ... neptune
 2. 2.
  çok ağır cezalar alması gerekirken bakan eşliğinde basın toplantısı yapmak.
  5 -2 ... rosava
 3. 3.
  genel müdürün konuşurken tripten tribe girdiği konuşmadır. detaylı konuşmak istiyor fakat gazeteciler saadete gelmesi için baskı yapıyor. durun abi adam ambale oldu. aslında ambale olması iyi ağzından laf kaçırır.
  3 ... bircisimyaklasiyor
 4. 4.
  vay amk böyle bir kepazelik olmaz onca vatandaş hayatını kaybetmiş bunlar hala kaval çalıyor. kim lan bunun mesulu çıksın ortaya.
  2 -2 ... cokrahatim
 5. 5.
  Genel müdürün iki cümleyi bağlayamadığı konuşmadır. insan gerçekten hayret ediyor.
  4 ... tifobakteri
 6. 6.
  hala duygu sömürüsü yapmaya devam ediyor.yok şöyle beraberdik yok böyle beraberdik.
  2 ... cokrahatim
 7. 7.
  akp emriyle ayarlanmış programdır.
  -2 ... teflon
 8. 8.
  (bkz: akın çelik)
  ... neptune
 9. 9.
  birazdan yönetcilerin gazeteciler tarafından saldırıya uğrama ihtimalleri olan basın açıklamasıdır.
  1 ... bircisimyaklasiyor
 10. 10.
  genel müdürün kafasını öne eğip sallaya sallaya konuştuğu basın toplantısıdır. sözlükte halkla ilişkiler okuyan arkadaşlarım varsa eğer; tarihin en kötü kriz yönetimi ve basın açıklaması için bu canlı yayını izleyebilirler.

  bana ne olum sizin işletmenizin tarihinden ... bana orada meydana gelen facianın sebebini anlat, o işçilere ve ailelerine sahip çıkacak mısın onu anlat, şu zamana kadar cicili bicili cümleleri(üstün bir gayretle hızlı müdahale ettik gibi) işin içine katmadan felaketten sonra nasıl bir yol izledin onu anlat bize ...

  biz sizin söylediklerinizi zaten biliyoruz.

  gerçi yapılacak tek bir açıklama var şu durumda ve inanın daha başarılı olursunuz : "arkadaşlar biz zamanında madencilik işine girdik, soma'da da bir maden açtık ama ne bu madenin güvenliğine önem verdik ne de başka birşey yaptık. sizin anlayacağınız biz bu işi bok ettik" deyin ve bitirin basın toplantısını. bu konuşma şu anki saçmalamalardan daha çok daha iyidir. 5 dakika zor tahammül ettim.
  3 ... sentius55