bugün

Bu ilk 11 le zor, dede macera arıyor belli ki.

görsel
Umarım yener ama zor maç.
fenerbahçe rövanşı evinde oynadığı hiç bir turu geçemedi ne yazık ki !..
görsel
bazı hainlerin aksine, türk futbolunu ve uefa ülke puanını önemseyen her türk' ün, hangi takımdan olursa olsun fenerbahçe' nin turu geçecek skoru yakalamasını isteyeceği maç.
ben de onlardan biriyim. neticede türk futboluna karşı hainlik yapamam.
Ertem şener'in sunduğu ve muhtemelen arda'nın ayağına top değse bile "bu çocuk neler yapıyor böyle" diye abartacağı maç.

Not: arda güler gayet yetenekli ve gelecek vaad eden bir futbolcu. Anlatılmak istenen ertem şener'in gereksiz yükselmeleridir.
maçı anlatanın sesini duymamla birlikte mute tuşuna bastığım karşılama.
35. Dakikada ra ki tiç salar kobrayı ehehe.
1-0 öndeyiz hadi lan 2 tane daha atalım nolur lan.
King yine geçen maçtaki gibi bir gol kaçırdı.
fener kale arkasındaki mal fenerli taraftarlar sahaya yabancı madde attıkları için fenerbahçe'nin çok atak yapması gereken dakikalarda oyun neredeyse 10 dakika durmuş durumda.

türk futbolunun en büyük sıkıntılarından bu tür taraftar profilidir. bunlar cezalandırılmadıkları için ise bu tür rezilliklerle ülke futbolunu dünyaya rezil kepaze edebiliyorlar.
fenerbahçe'nin 1-0 önde olduğu maç.
spikerin bok ettiği maç.
görsel
Bay bay fener.
Feneri hiç sevmem ama gs barça maçında barçalıların yaptığı oç'luğu yapan sevilla futbolcularının hepsinin aq.

Fenerli futbolculara maçtan önce sakinleştirici falan veriyolar herhalde. Lan biz halı saha maçında bile her hafta kavga ediyoz aq bu ne sakinlik lan. Gs barça maçı da dahil konuşuyorum, şöyle maçlarda rakibe dalmayan futbolcunun aq. Sokim profesyonelliğinize.
bir tane orospu çocuğu var böyle bir gecede bile ağzından lağım akıtıyor. ulan seni doğuran var ya aslında doğurmamış helada sıçmış !..
Atamazsan elenirsin bu kadar basit.

Sevilla zaten tam bir oç kulubu. Peki sen naptin? Pozisyonlari degerlendiremedin, yan pas, geri pas yaptin ve ceza sahasi icinde etkisiz kaldin.

Sevilla'nin elemesi cok normal. Bir daha da boyle kotu bir sevilla'yi bok bulursunuz.

Fener artik basarili olmak istiyorsa hemen teknik adam arayislarina baslamali ve bir an once sezona hazir girmeli. Jesus zaten yuzde 100 gidici!!

Kadroya gelirsek, bu takimda kesinlikle gelecek sene olmamasi gereken isimler sunlar; irfan can, mert hakan, gustavo henriqe, luan peres, alioski, zach, king, pedro, bruma, crespo kesinlikle olmamali.

Pozisyon yaratamayan, pozisyona giremeyen kendine orta saha ve hucumcu demesin. Defanstaki dallamalari saymiyorum bile.

Fenere kesinlikle italyan ya da brezilyali ekolu lazim. Artik montella mi gelir, parayi basar ancelotti'yi mi getirirler ya da hirsli bir brezilyali mi bilemem...

Avrupa bitti, lig zaten galatasaray'in. En azindan turkiye kupasi alinarak sezon kapatilmali.

Ayrica ali koc kesinlikle birakmali artik. Birakmiyorsa artik bu taraftari ve kulubu rezil etmeye hakki yok. Kendi istedigi kadar rezil olabilir!!!
safkan bir santraforun önemini bu maçla tekrar tekrar öğrenmiş oldular. 50 tane ortasaha alacağına bir tane iyi bir golcü ile elerdi fenerbahçe.

bjk.
beklediğim gibi ilk yarı 1 gol bulduğumuz ama devamını getiremediğimiz maçtır. 30 sene futbol maçları izledim lig ve avrupa vs ilk defa 2 maçtada rakibini bu kadar ezip elenen bir takım gördüm. 2 maçta toplam kaçırdığımız net pozisyonların yarısı gol olsa şu anda totalde 7-2 lik bir skor ile sevillayı eleyip kurayı bekliyor olurduk..

şanssızlık beceriksizlik adına ne dersen de fark etmez. şampiyonlar liginde çeyrek finalde chelsea yi rahat elebileyecek iken zorla elettirdik kendimizi. uefa yarı finalinde benficayı gene rahatça eleyebilecek iken zorla elendik finalin kapısından döndük. finale kalsak kupayı da alırdık o kadar eminim. sevilla tarihinin en sıkıntılı döneminde karşımıza çıkmış vur geç. ilk maçta ilk yarıdan 2-3 gol atabileceğimiz maçtan bir şekilde 2-0 mağlup ayrılmayı becerdik. dün akşam gene adamları 60 dakika 70 dakika patates ettik ama maç 6-7 dakika durunca ki durması da kendi hatamız gene 2. golü bulup uzatmaya götüremedik. belki 3 ü de bulup direkt turu geçecektik.. gene yazık olan onca emek gene yıkılan hayaller.
fener turu kendi eliyle verdi maalesef. bir de golün eli kulağındayken sahaya eline ne geçerse atıp maçı 7 dk durdurup oyunu soğutan taraftarı da alkışlamak lazım hakkaten.
Cakmak atan serefsiz kopek yakalandi mi? Hapse atildi mi?
Loser camiayiz.
Bu cok net…
Sabahtan beri bakıyorum programlara neymiş taraftar yeteri kadar oyuna girememişmiş, taraftar tek yürek olsaymış fener bu turu çok rahat geçermişmiş. fener tam goller atacakken taraftar oyunu durdurmuşmuş

Yıllardır vasat, çöp kadrolar kuran yönetim değil, yanlış oyuncu tercihleri yapan teknik direktör değil, onlarca pozisyon harcayan futbolcular değil taraftar günah keçisi seçilmiş.