bugün

Fenerbahçe’nin son 16 turundaki ikinci maçı. Evet.
rövanşın kadıköy'de olması güzel oldu. orada iyi bir sonuçla ayrıldığımız takdirde turu geçeriz kadıköy'de.
Bu acun denen ... bunu şifresiz yayınlamazsa...
Fenerbahçe 3-0 kazanırsa tur atlaycağı maç.
Deplasman golü kuralı yok.
2 fark böyle sevilla'ya zor değil. Ancak Sevilla tipik deplasman takımı formatlarının dünya'daki en iyi uygulayıcılarındandır. Diğer taraftan tribünlerinin ispanya'da ateşli olması nedeniyle, tribün baskısından kolay etkilenen de bir takımdır.

Bu veriler ölçeğinde ilk yarıdan tur geçilebilir ancak daima refleksleri olacaktır! ilk yarıdan 3 olursa Sevilla turu geçer, 2 olursa FB geçer, işte öyle bir takımdır.
sevilla'nın bu stadyumdan ölüsü çıkar.
akılcı bir taktik ile oynanması gereken maçtır. ilk 45 dakika boyunca top yekün sürekli saldırıp skor almaya çalışırsak hem maç gider hem tur. bu takıma karşı yapılacak tek şey ilk yarıda bir şekilde 1 gol bulup üstüne gol yememeye çalışmak. ikinci yarının ilk 30 dakikası sürekli topa sahip olup karşı takımı hem fiziken hem 2.golü yer miyiz diye düşündürterek kafa olarak yorup son 15 dakika allah ne verdi ise saldırmak olmalı.

sevilla a.madridden 6 gol yedi ligde kötü durumdalar deyip hataya düşersen adamlar seni rezil kepaze ederler. uefa kupasını en çok kazanan ve hemen hemen her sene şampiyonlar liginde veya uefa kupasında oynayıp derece elde eden bir kulüpten bahsediyorsun. avrupa takımı diye bir şey var ya bu sevilla tam olarak o avrupa takımı işte. adamlar ligde dökülseler bile avrupada mutlaka çeyrek final - yarı final veya final oynamış ve kupa kaldırırken görüyorsun bir şekilde.
fenerbahçe taraftarının desteğiyle ilk maçtaki gibi gol kaçırma rekoru kırmazsa turu geçecektir.
Sevilla’ nın avrupa tecrübesi ve 2-0 avantajı ile, ne yazık ki, daha avantajlı olduğu maç.
Dün sevilla almeria maçını izledim sevilla gerçekten çok kötü. Almeria gibi bir takım karşısında bile savunması acemice hatalar yaptı. 1-0 geriye düşüp çevirdiler ama öne geçtikten sonra bile panik havası içindeydiler.

Evet Sevilla tecrübeli takım ama Fenerbahçe yine bir eşeklik yapmazsa sevillayı farklı geçer gibime geliyor.
Arkadaşlar sevilla tatava yapmadan basıp geçer

ilk maçtan daha kolay olacaktır.
jorge jesus ofansif kadroyla çıkarsa ilk yarı bile en az 2 fark olabilir.
Sevilla'dan bahsediyoruz. Ölüsü feneri eler.
Fenerbahçe en kötü uzatmalara götürür maçı Tabi defansta hata yapmazsalar..
prestij maçından öteye gitmez. kandırmayalım birbirimizi sevilla ortalama üstü iyi bir takım ligde iyi değiller ama avrupa ligini en fazla kazanan takım. siklerini sallasalar 2 tane daha avrupa ligini rahatça kazanırlar.
fenerbahçe ne yapar ne eder yine bir şekilde elenmeyi başarır merak etmesin kimse.
Doğru bir kadro, hücum ve pres ile sevilla'yı eleyebilir fener ama zor görünüyor.

Özellikle ilk 11'de irfan can denen çaycı topcu olursa fener'e geçmiş olsun.
sevilla'nın sadece adı var korkmaya gerek yoktur.
sevilla deplasmanında ilk yarıda skoru 0-4 yapabilirdik. her zaman o goller kaçmaz, hem bu sefer kendi seyircimiz önünde kadıköy'de olacak maç. 2 taneden daha fazla atmak zor değil sevilla'ya. gol yemezsek turu geçeriz. 1 gol yersek tur uzatmalara kalabilir. 2 gol yersek eleniriz. kısacası gol yemememiz laızm. en kötü 2 tane atarız diye düşünüyorum. tur tabi ki zora girdi. umarım başarırız.
FENERiME KAKTIRACAKLARI MAÇ OLACAKTIR EFENDiM.
acun şu maçı tv 8,5 tan yayınlasaydı keşke gidip başakşehir maçını veriyor.
irfan can ilk 11'de olursa gecmis olsun.
çok zor karşılaşma. maç fenerbahçe 0-2 sevilla şeklinde başlayacak ve oradan çevirmeye çalışacağız. gol yemezsek turu geçeriz. 1 tane yersek, en iyi ihtimalle uzatmalara götürebiliriz. daha önce yaptık, yine yapabiliriz ve bu sevilla'yı normalde eleyebilecek güçteyiz. deplasmandaki maçta ilk yarıda 4 gol atabilirdik, kadıköy'de 2, 3 tane rahat sallayabiliriz. yeter ki gol yemeyelim. başarılar fenerbahçem. her zamanki gibi statta desteğimizi vereceğiz.
ilk yarı kesin gol lazım sevilla zaman geçirecek sürekli.
vurduğun gol olsun fenerbahçem. başarılar.