1. 1.
  mukemmeligindayanilmazhafifligi nickli ekşi yazarının tutuklanması ile alakalı açıklamadır.

  https://www.egm.gov.tr/Ha...hli-Basin-Aciklamasi.aspx

  o değil de adamı 24 saat geçmeden paket ettiler ya la.

  --- spoiler ---

  15.03.2019 tarihinde yeni zelanda’da cuma namazı için toplanan müslümanlara yönelik yapılan terör saldırısında 49 müslümanın şehit edildiği, onlarca müslümanın da yaralandığı saldırı ile ilgili olarak;

  bazı ulusal basın yayın organlarında ve sosyal medyada yer alan“mukemmeligindayanilmazhafifligi”rumuzlu bir web sitesi kullanıcısının yeni zellanda’daki camilere yapılan saldırıdan sonra “videoyu izlerken türkiye’ye gelip bu cuma camileri temizlese diye iç geçirdim” paylaşımı ile ilgili olarak aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

  paylaşımının görülmesi üzerine yapılan çalışmalarda; şahsın antalya ili alanya ilçesinde ikamet eden a.a olduğu tespit edilmiş, aynı şahıs 16.03.2019 günü saat 01.00 sıralarında ikamet ettiği adreste gözaltına alınmış, hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte mevcutlu olarak adliyeye sevk edilmiş ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.

  türk polis teşkilatı olarak bu ve benzeri konularda halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik eden, toplum içerisinde ayrışmaya yönelik nefret söylemleri ile paylaşımlarda bulunan şahıslarla ülke seviyesinde mücadelemizi yasal sınırlar içerisindeki görev, yetki ve sorumluluklarımıza bağlı kalarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da tavizsiz bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.

  yeni zelanda'da cuma namazı sırasında gerçekleşen insanlık dışı terör saldırısını kınıyor; hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur.??
  --- spoiler ---
  3 -4 ... zall bana hep abi der
 2. 2.
  Uuuu beybi.
  Birileri için tehlike çanları çalıyor.
  Darısı başımıza.

  Helal olsun emeği geçenlere.
  4 -4 ... promer
 3. 3.
  Atatürke hakarette de bu seriliği (!)görmek isteriz. .
  9 -5 ... vigilante8
 4. 4.
  zaman acaba hangi yazarları haklı çıkardı? ve haklı çıkarmaya da devam edecek?
  (bkz: uludağ sözlük ten bir ahlaksızlık daha)
  (bkz: islam a saygı duymayan ateistlere de sıra gelecek)
  (bkz: ekşi sözlük ün kapatılma ihtimali)
  -1 ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  16 mart 2019 egm basın açıklaması
  2 -1 ... adrian monk
 6. 6.
  bu arkadaş manevi bağımız olan insanlara yapılan zulme üzülmek bir kenara dursun, bundan yola çıkarak daha da ileri gitmiş ve aynı katliamın türkiye'de gerçekleşmesini dilemiştir. bu, tümüyle zavallı bir düşüncedir. ama her şeyden önce, en çok kendine yazık etmiştir. dünyanın neresinde ve kime karşı olursa olsun vahşetin savunulacak bir tarafı yoktur. yazdığı şey kamu vicdanına da insanlığa da taban tabana terstir. eminim şu an "ben ne halt ettim" diyordur. ama son pişmanlık fayda vermiyor işte. inşallah o kodesten kendi namına gerekli dersleri alarak çıkar.
  2 -2 ... kaplumbaga mottosuu
 7. 7.
  Allah polisimizden raazi olsun. bu gavur göd gavad putperesd ummed düşmanı pezemekleri bir bir Silivri'ye tıkıcaz inşaallah.
  1 -2 ... kazangap
 8. 8.
  Takdir edilen açıklama. Trollük diye orospu çocukluğu yapmak hoşunuza gidiyorsa Götünüze girince ağlamayacaksınız.
  4 -1 ... serdarsl06