bugün

20.45'te başlayacak euroleauge maçı.

ilk maçta, bizim için kazanmanın klasik ve normal bir şey haline geldiği cska deplasmanında 93-95 kazanmıştık. Kendi sahamızda da kazanarak cska ile puan farkını 1'e indireceğiz. Olympiakos'un sürpriz bir şekilde en alttan ikinci (en altta efes var) olan Barcelona'ya Yunanistan'da 63-90 gibi büyük bir farkla kaybetmesi çok iyi oldu. ikinci sıraya yükseldik. Cska'yı da yenip liderlik için bir adım daha atmış olacağız. Ama kazanmak kolay olmayacak elbet. Sloukas ve vesely'den çok şey bekliyoruz.

Maçın en güzel yanı ise efsane kaptanımız, canımız kanımız alex de souza'nın salonda olacak olması.
görsel
bu akşam maçın berabere bitip uzatmalara gideceğini düşünüyorum, uzatmalarda fenerbahçe kazanacaktır.

not: iddaa'da beraberliğin 12 oranı ben oynadım.
salonun atmosferi şöyleydi bi ara;

salon tıklım tıklım dolu. kral alex orada, obradovic kenarda, bizim janssen orada ve aziz yıldırım da orada. taraftarlar hep bir ağızdan ''ı love you alex! ı love alex!'' diye salonu inletiyor.
alex tezahuratları iyi güzel hoş ama sahada oynayan çocuklara haksızlık.

bu maçın başrolü alex değil. basketbol maçı bu ve oyunculara destek olmak gerek. maç kafa kafaya gidiyor.

alex ile ilgili de bir şeyler yapılmalı.

bir organizasyon yapılsın görmeye gidelim rahatlayalım ama sahadakilere haksızlık etmeyelim.
Şu guduric malını çıkarıp alex'i alsak maçı kazanacaz amk.
de colo ulan. evet.
Hele hele. Hemen gsli jimmy damlamış skor paylaşıyor. Yensek gelmezdi.

De colo hıyarının son saniye basketiyle kaybettiğimiz maç. iki takım da birbirini deplasmanda yendi.
Son saniye basketi cska nın galip geldiği maç.
Final four da fener rusları siker!
Not: bursaspor.
Muhim degil. Gecen yil lig sirasinda ne maclar kaybettik bilen bilir. Cska nin bize vurmasi tamamen futbol holiganlarinin korta gelmesi yuzunden. Aslolan fenerbahce dir gibi futbol holiganlari kendi tarafinizda durun. Cocuklugumdan beri basketbol izlerim fenerbahcemizin gelmis gecmis tum kadrosunu sayarim. Ama bunun gibi adamlar bizi kortta rezil ediyor. Gelmeyin siz maclara. I love you alex ne lan? Gidin onu kadikoy de cigirin.

Yemin ediyorum salaklik. Nba de faul atisi esnasinda boyle slogan atsalar komple disari atilir o kanat tribun.

Neyse sakinim onumuzdeki maclari alalim sikinti yok.
Biz her branştaki takımımıza sarılırız aslanlar raad olun. Yarak kürek yorumlar da yapmayın. Yarın götünüzden oluk oluk kan alacaz ammına goduklarım.

Mal mal yorumların yapıldığı maç.
ulan rezil varlıklar, anlamadığınız işlere burnunuzu sokmamayı defalarca öğretmemize rağmen bakıyorum da yine ortalardasınız. fenerbahçe gayet iyi bir oyun çıkardı bu maçta. son topta yenildi sadece. gibtiğimin eurocupçıları sizi. köyünüze dönün. fenerbahçe ile dalga geçebilmek için kıçınızı yırttığınız o kadar göz önünde ki, acınasısınız.
nando de colonun son saniye basketi (bkz: buzzer-beater) ile cskaya maçı kazandıran bir maç. öte yandan sergio rodriguezde iyi oynadı denilebilir, onun gibi bir guarda o sayılar az. higgens zaten deplasman oyuncusu. fenerbahçede durum belli zaten play-off garantilenmiş ve bu maça rahat bir kafayla çıkmıştı. ancak taraftarın yine cskaya karşı kazanma isteği yüksekti.