bugün

iki tinerci tayfanın mücadelesi. izleyeceğim
çanakkale geçilmezi, izmir de denize dökülmeyi tekrar hatırlatmamız gereken maç!
saldır beşiktaş.
türkün gücüyle!
mustafa kemal atatürk'ün kimliği ile!
onun birer askeriymiş gibi!
saldır beşiktaş!
Vodafone arenada olması sebebi ile 2-2 bitmesinden korktuğum maç. Evet beşiktaş bu statta saçma sapan puan kaybediyor.
Inşallah beşiktaş tur atlayacaktır.
1-1 biten maçların rövanşı her zaman iki takım için de tehlikelidir beşiktaş güçlü bir takım uefa daki diğer takımlara baktığımızda bu sene çok fazla zorlayıcı takım yok 3 senedir kupayı domine eden sevilla bu yıl yok beşiktaş favori ama konu beşiktaş olunca her sonuca açık bir maç çünkü nedense bu takım avrupa maçlarında ya çok iyi işler yapıyor ya da büyük hayal kırıklıkları. beşiktaşın maça kontrollü ve sabırlı başlaması gerekir yenilecek 1 golde turu geçmesi için 2 gol atması gerekir çünkü atacağı 1 gol sadece uzatmalara götürür sonra işi şansa bırakmış olur halbuki işi şansa bırakmamalı ikinci yarıda sonuna kadar bastırmalı açıkçası eğer beşiktaş bu maçta 2 gol ve üzeri atmazsa elenir diye düşünüyorum çünkü her an gol yiyebilecek bir takım. maça fabri, gökhan, marcelo, tosic, adriano, atiba, Gökhan, quaresma, oğuzhan, babel, aboubakar 11 iyle çıkması gerekir diye düşünüyorum ikinci yarı talisca ve cenk i alarak büyük baskı kurabilir. talisca şu aralar formsuz ve çok top kaybı yapıyor o yüzden maça yedek başlamalı. normal şartlarda beşiktaş ağır favori ama konu beşiktaş olunca emin konuşmamak gerekir. tekrar söylüyorum futbolcuların çok sabırlı olması gerekiyor. skor tahminim de 2-1.
umarım yorumcusu erman toroğlu değil ömer üründül olur.
Türkiye' yi seven ve futbolumuzu önemseyen herkesin Beşiktaş için iyi bir skorla bitmesini isteyeceği maç. Nokta. Bastır Beşiktaş. Galatasaray ve fenerbahçe' ye küfür eden, dalga geçen bazı şımarıklara rağmen Kartal'ı destekliyorum.
Defans hattının beck mitrovic tosic adriano olduğunu öğrendikten sonra kesin karşılıklı gol var dediğim maç.
Edit: beck yerine gökhan varmış.
Yine de karşılıklı gol bekliyorum.
beşiktaş'ın kendine olan aşırı güveni yüzünden eleneceği maç. (bkz: club brugge)
Beşiktaş'a evinde birşeyler oluyor, artık hafife mi alıyor nedir.
Bu gün yine aynı boku yiyip bizleri üzmez inşallah.
besiktasimiza turu getirecek mactir. yine de büyük konusmamak lazim gelir diye düsünüyorum.
en son turu gececegiz diye böbürlenerek brugge macina gitmistim, hüsran oldu.
ama bu sefer bütün totemlerimi yapmis bulunuyorum. Haziriz.
yayında sorun mu var bana mı öyle geliyor maçı.
Gooooool.
Abouçakar.
dakka 10 abubakar takar , 1 - 0 .
beşiktaşın rahat geçeceği maç.

maçtan öte trtnin yapacağı yayına sokayım. spikerin sesi kulağımı silkti ayıptır amk.
Olimpiyakosun teknik direktorune bak. Izmiri kaybetmis yunan komutan gibi oldugu yere çöktü golden sonra.
şu spikerin sesine sıçayım diyerek izlediğim maçtır.
Komutan Aboubakar TRT1'de
Komutan Cevdet KanalD'de.
Yunanların işi zor.
görsel
görsel umrumda olmayan maç.
Benim bildiğim beşiktaş ne yapar eder turu geçemez.
2 gol attığında havalara girip defansı boş bırakıp gol yiyen takım (klasik Beşiktaş) 5-0 6-0 bitecekken 3-1 3-2 bitecek maçtır.yazık.
Amına koyayım spiker bir bağırmaya başlıyor sanırsın bjk altı pasın içinde kafayı kaldırıp bir bakıyorum daha yeni orta sahadan top çıkartıyorlar.
Uğursuz spiker yüzünden turu kaybedeceğimiz maç. Evet, ben ciddi ciddi spikere bağlıyorum.
Bunu yazarken gol yedik aq.
iyi bir kafa 2 ton çeker Altan...
görsel
Anlamsız bir kırmızı kart çıktı. Hakem manyaksa demek . olympiakos' a da kırmızı verebilir 2. Yarı.
güncel Önemli Başlıklar