bugün

tahkim kurulunun son sıçışıdır. direkt kırmızı kart yiyen bir oyuncunun cezasını " aman çok pişman olmuş buuu kıyamaaammmm hadi gel gel sen de oyna" diyerek kaldırmıştır.
adalet adalet diye götünü yırtanlar nerde acep? fenerasyon diyenler, fenerbahçe kollanıyor diyenler nerde? fenerbahçe lehine hakem hatası olduğunda ortalığa yangın yerine çeviren bildiri üstüne bildiri yayınlayanlar nerde? e yoklar tabi. çünkü burda galatasaray var.
şerefinize sokayım sizin.
tahkim fenerin elinde diye aglayan sefil kediciklerin ne gibi bir açıklamayapacakları merak konusu olan erteleme.
semihte sakat o yüzden tahkimin bir kıyagı olmasın gs ye.
burada suç tahkimde değil o gençlerli fuybolcudadır. maç sonrası çıkıp da gökhan vurmadı kart haksızdı demekle kendini aklayamaz madem vurmadı ne diye yüzünü tutaraktan yattın yere? bu adamın kendi açıklamalarından sonra ceza verilmesi saçmaydı zatten burada hakemin de suçu yoktur çünkü gökhan hakem ile gençlerli oyunucun arasına girmiş yani hakemin görüş açısını kapatmış halde idi hakem sadece gökhanın elini savurduğunu öteki artistin de yüzünü tutarak yere atladığını gördü.
fenerbahçe kulübü şike sebebiyle küme düşürülene kadar bu da dahil olmak üzere her karar mübahtır. şike yaptığı kanıtlandıktan sonra bile ceza verilmemesi gelinecek son nokta iken yok adamın cezası ertelendi yok buna indirim yapıldı yok hakem yanlış faul çaldı gibi laflar çok masum kalmaktadır.

edit: eksi basmışınız da ben bu entry'i yazdıysam sözlük için yazdım. ben kendim için yazmadım. öyle saçma şey olur mu.
http://inciswf.com/4tit388h.swf
kurallar her zaman insanların en iyi şekilde yaşaması için yeniden düzenlenebilir, uygulanabilir, ortada ortak kanaat olarak bir kural aykırılı yok veya kural tersine işleyen bir yargıya gidiyorsa düzenlenebilir fakat bu herkesin çıkarına olmalıdır yani belirli kişi veya topluluklara yönelik olmamalıdır. Bir galatasaraylı olarak federasyondan utanıyorum çünkü bu olayı sadece bir kesimi idare etmek için çıkarttığı için. Her zaman her takıma yapılan bu ve benzeri durumlarda böyle ertelemeleri kullansa ve tarafsız olsaydı o zaman sadece saygı duyar ve mutlu olurdum.
haklı veya haksız olmak önemli değil. şuan hakemlerin ve futbolun adaleti sisteminin başındaki futboldan bi haber rant çakalları yüzünden ne hallere geldik. arkadaş haksız yere bile olsa hakem sana adama yumruk atarken gördüm yada tükürdü diyorsa konuşmaya tartışmaya ne hacet. adam 90 dakikayı yaşıyor sen 1 dakikalık görüntüden cezayı indiriyorsun. sırf fenerbahçe küme düşürülmemesinden başlayarak o kadar çok saçma sıçmalar yaşandı ki artık bunlardan en koyu galatasaray taraftarı olarak ben bıktım. melo tükürmedi 4 maç ceza aldı gökhan yumruk salladı 2 maçlık cezası neye göre düşürüldü anlamadım. sanırım rakip futbolcu bana vurmadı dedi ama hakemde meireles tükürdü dedi kime, neye, ne standarta göre veriliyor bu cezalar.
tff'nin galatasaray'a son kazığıdır. ne istiyosunuz lan bizden! ne güzel bikaç maç kurtulduyduk yeter be!
hem kısaltılıp en ertelenmesi durumudur. tahkim kurulu değil sanki bonus kart amk, vade farklı 3 taksit olsun hocam.
galatasaraya verilen büyük bir cezadır.
fenerasyonun işidir. yersen.
aynısı fenerli bir oyuncuya yapılsa yer yerinden oynar, gazeteler manşet yapar, anadolu kulüpleri ayaklanır, trabzon kupa isterdi.
uefaya şikayet mektupları yazılır, başbakan devreye sokulurdu.

şampiyonluğun geseye hediyesinin gereğidir. taşıma suyla başarı kazananların sevinci su kesilene kadardır. alın lig sizin olsun, bizim büyüklüğümüz kupa büyüklüğü değildir. bizim aşkımız bize yeter.
tff'nin cincona kıyağıdır.
fenerasyonun ilk defa galatasarayımıza kıyak geçtiğini gördüm, vallahi ne yalan söyleyeyim gözlerim yaşardı.
''şampiyonluk yarışında galatasaray'da eksik gedik olmasın, hele bi' şampiyon olsunlar da seneye bakarız'' ifadesinin vuku bulmuş hali.

sonra çıkıp ''fenerasyon ühü ühü'' diye ağlıyorsunuz, yakışmıyor.
bir şikenin sahaya yansımaması kadar saçma değildir. haddinizi bilin şikeciler. utanmadan bir de hala galatasaray'a laf edebiliyorsunuz.. ayıp lan insanda biraz onur, biraz haysiyet olur.

çok iyi de oldu çok ta güzel iyi oldu tamam mı?
http://www.yilmazcelikhuk...eler/title/Spor_Hukuku/74
iki yüzlülük ve adaletsizliktir. sivasspor'lu ziya erdal içinde aynı başvuru yapılmış ve pfdk skandal bir cevap vermiş; Bu futbol oyun kurallıdır ertelenemez.

şimdi bazı yavşaklar çıkıp biz avrupa'da türkiye'yi temsil ediyoruz diyecekler, ulan tavşak real madrid'i eleyemezsen gökhan zan'ın cezası 2 katına mı çıkacak.
Aaaa bu y*rak kafası okuma yazmada biliyormuş..