bugün

"Van'ın ipekyolu ilçesinde, içinde kaçak göçmenlerin bulunduğu minibüsün takla atması sonucu 17 kişi hayatını kaybetti, 50 kişi de yaralandı."
Ülkenin geldiği şu hale tahammül etmek mümkün değil. Dünyada insan kadar karınca yok, doğayı mahvettik, rezillik diz boyu, hala bir zatı mukassi çıkıp 4 çocuk diye zırvalıyor. Önceden de Söylediğim gibi, ülke hızla pakistanlaşıyor.
https://www.mynet.com/van...ali-110105628225#16839384
yazıktır. sardalya gibi üst üste doldurmuşlar adamları. allah rahmet eylesin. o hayatını kaybeden 17 kişinin yarısı normal kazadan değilde insanların üstüne yığılması sonucu vefat etmişlerdir zaten. ne acayip işler lan bunlar. hindistana döndük iyice ülkede adım atacak yer kalmayacak 10-15 seneye.

görsel
Hindistan mı Pakistan mı olduğumuza karar verin artık.

Türkiye çağ atladı.
Ama 100 yıl geriye.

1919 da savaş işgal yollarında bile 3-5 kişinin bindiği kağnı arabasına 30-40 binip ölen olmadı bu ülkede.
Ne halde olduğumuzu görüyor musunuz?

Yol geçen hanı olduk.
Adam minibüse 67 kişi değil de 67 kilo eroin de koysa onlarca insan ölmeden haberimiz olmayacak.
67 kilo c4 patlayıcı koysa yüzlerce insan ölmeden bikmeyeceğiz.
Saldım çayıra Mevla'm kayıra.
son nefesini verirken saçmalayan yazar başlığı.

sanki göçmenleri taşıyan kaçakçılar değilde devletin aracıymış gibi yorumluyor at kafası.
gebersinker mk 17 tanesi eksik olsun, umarım yaralananlar da geberir.
önemli olan kaç kişi ile indikleri.
içeride bir çoğalma yaşadıkları kesindir.
Artık bir şeyi kabul edin vicdanını siktiklerim. Biz türkiyede yaşıyoruz ama dünyada da yaşıyoruz. O beğenmediğin pakistanlılar, hindistanlılar, afganistanlılar, afrikalılar, araplar falan hepsi gerçekten bu dünyada varlar ve Allahın sahibi olduğu bu yeryüzünde gerek pasaportlu gerek kaçak senin kadar yaşamaya hakkı var. Senin ülkene gelmişse de gene bu Allahın yeryüzünde senin kadar insan.

Ha şöyle birşey var onu tanımıyorum ama senin vicdansız bir *rospu evladı olduğunu biliyorum. Onun ise fakir ve hayatta kalma mücadelesi içinde olduğunu biliyorum.

Oğlum nasıl insansınız. Hiç vicdanınız yok mu. insanlar ölmüş. Sktiğimin minibüsüne sence zevk olsun diye mi bindiler. Hayatını idame ettirmeye çalışıyor olabilirler mi? Hayalleri olabilir mi? Sevdiğiyle evlenmek için gerekenleri yapmaya çalışıyor olabilir mi, çocuğuna eşine bakmak için hayatını kazanmaya çalışıyor olabilir mi?
Irkçı nazi dediğimiz yabancı düşmanı avrupalıları anlıyoruz artık.
O ırkçı naziler, kibirleri ve o. Ç. beyinsiz liderleri yüzünden birkaç yıl sonra kaşınıp girdikleri savaşta kaybedince berline giren başka caniler tarafından tüm kadınlarına tecavüz edildi. Tüm Almanya genetik olarak rus melezi oldu hatırlatırım. Yani insanları katlettiler ve birkaç yıl içinde erkekleri ölürken anneleri eşleri, kız kardeşleri tecavüze uğradı.

ilahi adalet. Hiçbirşey ucuz değil.
bugün hümanistlik kastığınız o göçmenler yarın türkleri azınlıkta bırakıp bizi koyun gibi boğazlamaya başladığında göreceğim ben sizi.

umarım önce gözünüzün önünde çoluk çocuğunuzu sonra da sizi öldürürler piç kuruları. tıpkı milleti sadıka dediğimiz ermenilerin, yüzlerce yıl beraber yaşadığımız sırpların, rumların, din kardeşimiz deyip vergi bile almadığımız; yıllarca bizi inek gibi sağmalarına göz yumduğumuz arapların osmanlı zora düşünce balkanlarda, arap çöllerinde, doğu vilayetlerinde daha önce yaptıkları gibi.
güncel Önemli Başlıklar