bugün

insanın kanını donduran olaylar silsilesidir. araştıran ekşisözlükteki arkadaşımı tebrik ediyorum. resmen memleketi aydınlattı adam. çocuklarla cinsel temas kurmayı seven zengin paralı orospu çocuklarının olayı. içinde obama clinton lar vsvs sıçtılar olum

olayın özü şu. bir pizzacı var ve çocuk satıyor. pizza adı altında. ve müşterileri de Georges soros,clintons, obama... bu iddia bunların alayını götürür.

ayrıca sözlükte bununla alakalı başlık göremiyor olmaktan ötürü sözlük adına utanmamı sağlamıştır. yuh yer yerinden oynadı lan.
onlar da ensar gate yapmasında. kimsenin pizzasına karışmamak lazım.
hostel 3 filminde de bu konuya yakın bir konu işlenmişti. zenginler fakirlere işkence ediyor ve bunu zevkle izliyorlar.
bunların arkasında hep demokrat itler var. obama, clinton vs. Joe biden denen şerefsizi de araştırın görün ne olduğunu.
ustunu kapatirlar merak etmeyin, abd boyle bir skandalı sorusturup neden karizmasini cizdirsinki.
Bu tip olaylar asırlardır yaşanıyor. Ama bu olayların başrolleri genelde medyayı elinde tuttuğu için, çok çabuk üzeri örtülüyor. Gerger'deki imam hatip lisesinde çocuklara tecavüz edilmesinin üzeri kapandığı gibi. Yayın yasağı getirildi mesela bu olaya. Sözlükte bile sol frame de görünmüyordu, o derece yani.

Bu şekilde bir yere varılmıyor. Kimselere sesimizi duyuramıyoruz. Sesimizi duyurabileceğimiz bütün yollar(tv, gazete, sosyal medya) bu pisliklerin elinde.

Farkındalık oluşturmalı, çocukları evlatları iyi korumalıyız. Şahsen böyle bir dünyaya evlat getirmeyi düşünmüyorum.
Şimdilik komplo teorisidir. Böyle bir şeyin olması insanı şaşırtır mı hayır. True detective ilk sezonunda benzer bi senaryo üzerinde duyulmuştur mesela. Ama işin içinde obamanın olma ihtimali biraz uçuktur bana kalırsa.
Hostel ve the purge filmi senaryosu gibi kan donduran iddia. Gerçekse vay ki ne vay! Dünya yine iğrenç bir yer, yine...
bir deep web bilgi akışı ve wikileaks belge yayınıdır akılalmaz olaylardır. bu nasıl bir zevk AMK? bizim memlekette de çocukları taciz ediyorlar. ama en son olan mesela karı bulamadım param yok bilmem ne diye çocuğu istismar etti hatırlarsanız. yokluk yani. bunlarda imkan var anladın? para bok. her türlü modele çakabilecekken küçük çocukları istismar etme zevkleri var. abi bu nedir yav?
görsel
düşün obama bu sözde pizzacıdan verdiği bir parti için 65 bin dolarlık pizza sipariş etmiş. belgeleri yayınlandı. 65 bin dolar? lan AMK nasıl bir parti bu hep mi sapık pislik adamlarsınız? bu kadar godaman olunca otomatik olarak mı çocuk istismarcısı olunuyor hayret bişey ya?
Eğer ki komplo teorisi değilse çok büyük bir skandal olduğu aşikar. Şu ana kadar ortaya sunulan belgeler hiç de hafife alınacak cinsten değil. Fakat Amerika basını ve halkı bu olayı görmedim duymadım oynamaya devam ediyor. Bir nevi üstü kapatılmaya uğraşılıyor gibime geliyor. Çünkü işin içinde olanlar amerika'nın para babaları ve makamlara sözü geçen insanlar.

http://www.youtube.com/watch?v=Sd8o3WUKP8M