bugün

milli takımın 2020 avrupa futbol şampiyonası a grubu'ndaki ikinci maçıdır.

karşılaşma saat 19.00'da bakü olimpiyat stadyumu'nda oynanacak.
görsel
yillar sonra ilk defa futbol isliyorum, buna da yenilirsek camdan atlarim net.
italya maçı 3-0 biter dedim tutturdum. Şimdi Galler maçının skor tahminini yapayım. Azerbaycan da oynanacak olması bizi ev sahibi yapar. 3-0 alırız.
galibiyet alamayıp, yine son maça bel bağlayacağız gibi hissediyorum.
şimdiden bende bir döşenmişlik duygusu vuku bulmuştur..

ben her şeye hazırlıklıyım arkadaşlar... sonradan döşenecekler düşünsün.
Futboldan pek anlamsam da dk 40 dan sonra defans arkasına atılan bir yüksek topla muhtemelen Ramsey ile galler ilk golü bulur, bizim defans öyle izler sanıyorum.

Eğer galler penaltı kazanırsa ve Gareth Bale'e kullandırırlarsa kesin kaçırır diye de düşünüyorum.

Maç biterken de bir tane yeriz.

Özetle bence b*k gibi oynayıp 2-0 yeniliriz.

Ama dediğim gibi pek anlamam...
bir bitmedi he sikeriz sokarız entryleri. italya maçında da aynısını yaptınız, sizi kaç kere uyardım, entrylerim var. üzülüyorsunuz bak yapmayın. tff'nin alabileceği en iyi sonuç beraberliktir.
Soğuk biramızı hazırladık 3 leriz.
1-0 alırız sanki be.
Maalesef berabere bitecektir. isviçre ile de yine ölüm kalım maçına çıkar, yine büyük kavgalar meydana gelebilir. Benden söylemesi.
bale ya da ramsey in golü var bugün.
REiS BU MAÇI BAKÜ DE iZLiYORSA HiÇ iZLEYiP SiNiRLERiNiZi BOZMAYA GEREK YOK ARKADAŞLAR.
NASIL ÜÇLEYECEĞiZ NEYE GÖRE ÜÇLEYECEĞiZ BiLMiYORUM. BUNU SÖYLEYENLER NEYE DAYANIYOR. TAKIMDA iLERDE TOP TUTACAK OYUNCU YOK.
yine dandik bir kadro yapılanması ve yine demode futbol anlayışını bize ispatlayan bir teknik direktör. en fazla beraberlik bekliyorum dilerim yanılırım. yanılırsam oyunculardan özür dilerim şenol hocadan değil.
beraberlik bile yeter. galler sıkıntı arnavutluk daha kek.
Bizim sacma sapan spikerlere ve yorumculara mahkum olmak istemeyenler almanya ulusal kanali ard‘den takip edebilirler.

Hd ve bedava.

Ahan da i: https://live.daserste.de/
spiker levent özçelik ortasaha çizgisindeki faule bu tür duran topları etkin kullanmamız lazım diyor.
Yine TRT yine senkronizasyon sorunu.
Kazanacağımız bir maç aksi düşünülemez bile.
Galler fena takım değil. Yenebilirler. Biz de yenebiliriz. En güzeli açık oynayıp zevkli bir maç izletmek derken az kalsın yiyorduk golü.
Bok gibi oynuyoruz bunlara 10 milyon avro dağıttılar aq yaaa.
biz ne zaman iyi oynayacağız amk. turnuva bitince mi.
ağa biz ne izliyoruz ya. turnuvanın en overrated takımıyız.
Şu kodumun trt'sinden kimse izlemiyor mu maçı, spiker her pozisyonu 1 saniye önceden spoiler veriyor aq.
Kötüdende kötü oynuyoruz. Umarım fark yemeyiz.
Ramsey mal gibi vurdu.
püüü o paralar haram olsun amk.
26 dk itibariyle bok gibi oynadığımız maçtır. Şenol güneş oyun planını değiştirmeli.
ilk 11'de okay yokuşlu, ozan tufan, kaan ayhan ve kenan karaman'ı gördükten sonra kazanacağımıza ihtimal vermedigim maç.

Umarım ben yanılırım.
darbe mi oluyor acaba lan bu nasıl bir yayıncılık anlayışı? birazdan darbeci subayın biri bildiri okuyacakmış gibi bir hava var.
kaçak yayın gibi milli maç izliyoruz amk.
galler in hocası cengiz in yanına yardım gönderse savunmaya oyun planımız çöker. Başka planımız yok çünkü.
Milli takım çok formsuz. Yürüyerek oynuyorlar.
1 - bok gibi futbol oynuyoruz. Rakip sahada 3 pas yapamıyoruz.

2 - eşek yüküyle vergi alan TRT ses senkronizasyon sorununu yine çözememiş. Yayın da gidiyor.

3 - spiker senin o ses tellerini, hamasetini si.

Emeği geçenlerin abv.
türkiye'nin efsane oyunu:
görsel
maçta 42.yarı pardon 42.dk itibariyle golü yedik.
biz bunu söyledik arkadaşlar maç öncesi. maalesef bu demode kafa olduğu sürece bu milli takım gol bile atamaz (#44804899).
Şenol Güneş'in futbol cahili olduğunu kanıtlayan bir maç oluyor şu an.
burakın olmayan saçını yolmaya devam ettiği, her topçumuzun takım oyunu değil piyasa yapma peşinde olduğu bir maç daha. bu oyunu görünce 1 veya 0 puanla grubu son sırada tamamlayacağımız görülüyor.
Kimin çocukları lan bunlar?
bi takımın hiçmi oyun planı bir sistemi olmaz baklavasına halı saha maçı yapan cocuklar gıbı oynuyor takım 1 korner kullanınkı aha bak bu onceden çalışılmış diyelim bı kontra atağa çık verkaç yap bişeyler yapta aha bu takım calısmıs dıyelım hıc bir oyun planı yok şaka gibi ve bu oyuncular mılyonlar kazanıyor yoldan geçen adamı 10 20 bın versen bundan daha hırslı oynar en azından mucadele eder top oynamayı bılmıyorsada verırsen talimatı onun dışına cıkmaz bu adamların hıc bır oyun sıstemı yok şaka gibi ben sadece galatasaray bole sıstemsız oynar sanıyodum meger turkıyede bole oynamaya baslamıs demekkı sorun abı bız futbolseverlerde bole senol gıbı terım gıbı miladı geçmiş hocalara bu takımları emanet etsın dıye destek cıkıyoruz 85 mılyonluk sehırde 38 yasındakı burak forvet oynuyorsa baska solencek soz varmı.
Aynı pozisyonu iki kere veriyorsunuz.. pes pes pes..
görsel
liyakatsız kadro yapısı ve kadrolaşma mantalitesinin milli takıma da sinmiş olduğunun anlaşıldığı maç. galler ne ya?
Hemen milli takım başına sergen Yalçın getirilmeli.. olan yine bize olacak ama bari modern bir top oynarız.
32. Dakikadan sonra yemişim maçını diyerek kapattım. Şenol hoca gerçekten hayalimizi kırdın.
kendi takımında 35 metreden şut atarsa 6 hafta kulubeye hapsolan adam milli takımda rahat rahat atıyor. piyasa peşinde hepsi. omuzu yer yemez havuza atlama rolü yapanları saymıyorum.
hay aq penaltı. bu maç da gitti.
Bir çok pozisyona “AGA BEE” diye tepki verdim. Pozisyon mu deniyor bu olaylara, inan hiç bilmiyorum.

Galler kalecisine helal olsun abi. Bu kaç oldu, deli gibi kurtarıyor adam.