1. 1.
  Sağlık bakanı kocanın açıklamasına göre bugün 1 milyon aşılama olmuş.

  Bugün Hacettepe tıp fakültesinde 4 saat geçirdim aşılanın kimbeyi görmedim. Size de ilginç gelen birşeyler olmuyor mu?
  -2 ... benimhalaumudumvar
 2. 1.
  vaka sayilarina hep supheli yaklasan şansımın inandigi rakamlardir. millet deli gibi asi oluyor, iyi de yapıyor! yeter artik normallesme vakti.
  1 ... kararsiz smiley
 3. 2.
  1 Milyon 416 Bin 795.
  yaklaşık 100.000'i ikinci doz.
  1 ... kellim kellim layenfa
 4. 3.
  koyu bir muhalif olarak tek söyleyebileceğim helal olsundur. nasıl ki son 10 güne kadar aşırı yavaşlar diye eleştirdi isek hızlı şekilde aşılama yaptıklarında da helal olsun diyeceğiz elbette.

  tabi ki sayının doğru olduğunu baz alarak söylüyorum bunu. bunu da açmam lazım mutlaka çünkü hem övüp hem bunları yazınca farklı algılanıyor. maalesef hükümet içerisinde ( mevlüt çavuşoğlu hariç ) sözüne tam olarak güvenebileceğimiz kimse yok. bu güvensizliğin sebebi de bizzat en baştaki olmak üzere kendileri. hiç ihtiyaçları olmadığı halde her konuda olayları yalan yanlış aksettiriyorlar yıllardır. o yüzden insan oradan gelen her şeye şüphe ile bakıyor doğal olarak. geçen yaz sayıları yanlış veriyorlar turizm mevzusu patlamasın diye hasta ve vefat sayılarını az söylüyorlar dediğimizde hükümetçi arkadaşlar küfür salvoları savuruyorlardı mesela. sonbaharda ne oldu ? doğrular söylenmek zorunda kalınınca vaka sayıları bir anda 30 binlere çıkıverdi.. anlatmak istediğim bu yoksa iyi yapılan işe kötü diyecek kadar kör değiliz elhamdülillah.
  1 ... mel mel bakan gibson