bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://haber.gazetevatan....mahvetsin/569383/1/gundem

fetullah gülen, son dönemde artan ve önü alınamayan yolsuzluklara beddua etti!
    ''bu akp çok bozdu, hep bana bana olur mu ? biraz daha bize''.

bana kalırsa; batan gemiyi terk ederken malları toplamak ve önlemini almanın başlangıcı.

--spoiler--
    gülen, “eğer dilimde tel’in etmeye, ‘yerin dibine batsın!’ demeye azıcık açıklık bulunsaydı, dilimin bir parçasında bedduaya yer olsaydı, ‘millete hizmet ediyoruz’ dedikleri halde o iş içinde kendi çıkarlarını düşünenler, meseleleri çıkar çarkına bağlayanlar, ihalelerde kendilerine pay ayıranlar ve kendilerine pay verenleri mabeyn-i hümayun insanı haline getirenler hakkında ‘allah sizi çoluk çocuğunuzla, beklentilerinizle, ümitlerinizle yerin dibine batırsın, mahvetsin!’ derdim” şeklinde konuştu.
    --spoiler--
    -2 ... modern mesiah
  2. 2.
    cemaat kimi desteklerse ya koalisyon oluyor, yada iktidar amk.
    milliyetçi cephe koalisyonunda mhpyi desteklediler, sonra bir kısım erbakanın yanına kaydı.
    sonra akp. yani mhp, saadet ve akpyi bi daha desteklemezler. şimdi o zmn hanigi parti kalıyor? chp.
    deniz baykal ve önder savın kadroları chpden atıldıktan sonraki değişim ise çok farklıydı, il-ilçe başkanlarını geçtim milletvekillerine dahi camiye gidin baskısı yapılıyordu.
    herşey beklenir, bir bakarsınız kılışdaroğlu feto el ele pozları sızar haber sitelerine, sonra kılıçdaroğluk tek başına iktidar.hiç şaşmam.
    1 -1 ... peyniraltisuyu