bugün

kesin olur,adam gibi çalışırsa az buçukta kafa varsa 5k garantidir.
yok bir asır çalış. ahahaaa. evet.
(bkz: Evet)
gaddar rick kazandıysa sen de kazanırsın kardeşim.
Ben 16 ay duzenli calissam dunyayi ele geciririm tip ne lan.
Kazanabilirsin tabiki ama şöyle bir ihtimal var: kazandığına kazanacağına pişman olabilirsin. Hiçbir şey dışardan gözüktüğü gibi değil, tıp bu boru değil. iyi günler.
Kazanırsın kanka.
Valla irade sahibi birisi 16 ayda degil tıp dunyadaki istedigi universiteyi kazanir. Lakin o calisma ritmini kacirmadan duzenli bol bol calisirsa.
potansiyel varsa, evet. sözelciysen 16 yıl çalışırsan olur.
16 ay ney amk son 16 saat çalışsan yeter.
biraz daha argüman sunman lazım, bu ne lan kazanırsın ya da kazanamazsın mı oynuyoruz... şartların nedir, daha önce sınava girdin mi, kimlerdensin hele bi anlat...
Kafan varsa havada karada.
Sözlüğün güzide gençleri;
Sınava her yıl yaklaşık 2.000.000 insan giriyor. Bunların yaklaşık 500.000 kadarından , yukarıda bahsi geçen katılım sayısını okumasını istesek "ayy şimdi birden sorunca kafam şeetti deyip sırıtarak sevimli görünmeye çalışacaklardır..
Neyse bu konumuzun dışında..
ÖSYM nin bütün bu gösterişli kalabalık etkinliği öyle Taksim'de yılbaşına girer gibi 10 dan geriye doğru sayılarak tatmin olunası bi bekleyiş değildir.bu bekleyiş askeriye ranzalarinin yanibasindaki geriye sayim centikleriyle kapisabilecek bir deli bekleyiştir. Fakat arada belirgin bir fark vardır. Öğrenciler hem bu sınav biran önce gelsin hemde sonsuza kadar uzak olsun hissini birarada yaşar.bir nevi sünnet olmaya mecbur olduğunu anlayan bir çocuğun biran önce sünnet olayım ama hatirlamiyayim bayiltsinlar isteği gibidir.
ÖSYM 2000000 insani aslında salonlara içinden sadece yaklaşık 20.000 kadarını seçmek için toplar.ve icindende özellikle 10.000 kadarını. Bakın 10.000 ile 20000 arasına çok çalışarak girebilirsiniz ama daha iyi siralamalara girmek için genetik bir mirasa da ihtiyaç var.
Yani özetle ÖSYM ilk 10000 in düğününe diğerlerini halay çekerken terletmek için çağırır.
nitelikli terleyen gece damat olacaktır.
Bir dakika lan bir dakika çalışarak oluyor muymuş?
başlık 4 saat önce açılmış.
başlığı açan, 3 saat daha sözlükteymiş.
16 ay sonra göreceğiz neticeyi.

tanım, bir soru.
bunun üstüne bitirdikten sonra bir 16 ay uzmanlık sınavına çalışılıp istediğim bölüme gidebilir miyim. ben de şu an bunu düşünüyorum kardeş. uygun tempoyla rahat kazanırsın, bir temelinin olduğunu var sayıyorum.
neyse, var mısın çalışmaya? 16 ay sonra görüşürüz. sen tıp kazan ben istediğim dalda uzmanlık kazanayım.
(bkz: inşallah)