bugün

yapalım ulan şu zirveyi şeklinde serzenişte bulunduğum zirvedir. keza tarih olarak da 16 aralık 2006 cumartesi gününü öneriyorum, hatta emrediyorum * sözlükte 5-10 antalya'da yaşayan adam var, bir zirve yapamıyorlar diye dile düştük be * yakalım ulan bu gezegeni artık...
browninni nick'ini kullanan bi yazar olarak olmazssam olmaz, kesin katılacağım zirve, tabii bir tarih verilirse.
(bkz: 13 ocak 2007 oslo waffle zirvesi)
16 aralık iyi der başkalarının ne dediğini de merak ederim.
16 aralık cumartesi üzerinde durulmuş. ben de öyle olsun derim. buluşmak için de saat kulesi en uygun yer bence de. ve tarihi de verdiğimize göre yeni katılımcılar bekliyoruz.
(bkz: ha gayret)
(bkz: olacak bu iş)
katılmaya niyetli olanlar en uygun tarih ve saatlerini the kene ye mesajla bildirirlerse daha uygun bir tarihe de alınabilir. net bi fikir ortaya çıkmış olur. yer ve etkinlik önerileri de gelirse iyi olur. en ortak olanı yapılmaya çalışılır.
saat kulesi'nin önünde buluşma konusunda mutabığım diğer etkinliklerde uyarım...
saat konusunda mutabık kalınıp kalınmadığını merak ettiğim zirvedir.
saat konusu henüz çözülmemiş, yer konusu henüz çözülmemiş zirve.
tarih uygun fakat saat 18 den sonra alkol alınan bi mekan olursa düşüneceğim zirve.
kene ilgilen olum şunla dediğim zirvedir.
bi zirve vardı ne oldu ona dediğim zirvedir. 15:00'da saat kulesi önünde buluşulmasını önerdiğim, ortak karar alınarak bir mekana gidilip, saat 18:00'dan sonra alkol alınan bir mekana gidilmesini aabi'nin de önerisine katılarak önerdiğim zirvedir. ayrıca 11 aralık 2006 pazartesi günü kesinleşmezse izin alamayıp gelemeyeceğim zirvedir aynı zamanda.
cumartesi olduğu takdirde, sadece akşam 18:00'den sonra katılabileceğim zirve.
yapılmasını isteyen arkadaşlar 'özelime' dediğim zirvedir, yapıcak hali hazırda 4-5 tane arkadaş zaten vardır, denildiği gibi ışıklarda bir yerde buluşulabilir, sonra kaleiçindeki castle cafe bara gidilip güzel muhabbet olabilir, sonra ortak kararlarla gezilir, tozulur, yenilir,içilir, herkes evinde sıçar, güzel olur.
elalem orda burda yapmış. hatta antalya dan gidenler olmuş. bizimkine de gelenler olur inşallah. ben sadelikten yanayım.
yalan olmayası zirvedir. uğruna istifa mektubumu bile cebimde taşıdığım zirvedir. organizatör kim önce onu bilelim... kimse çıkmazsa denizli'den ben organize edecem dediğim zirvedir.
16 aralık 2006 cumartesi tarihine sırf kendisi için ücretsiz izin alınmış zirvedir. gece 03:30 sularında antalya otobüs terminali'nde olunacaktır, eve gidilip dinlenmek için uyunacaktır, öğleden sonra yapılması artık allah'ın emri olan zirvede olunacaktır. 23:00'da da gece otobüsü ile denizli'ye dönülecektir.
tarih 16 aralık cumartesi tamam!

mekan konusunda şunu belirtmeliyim ki içkisiz olsa iyi olur yoksa bazı arkadaşlar ortada mal gibi kalır.**

buluşma noktası da saat kulesi olsun herkese uygunsa.

buluşma saati paleface öğleden sonra demiş ama 18:00'dan önce katılamayacak arkadaşlar var. ben derimki paleface ile öncelikle ben buluşur ikili bir zirve yaparım, saat 18:30'da da dediğim yerde buluşup hep beraber yemeğimizi yemeye gideriz.

ya da

saat 15:30'da hep beraber buluşulup muhabbete başlanır, sulbart abim de 18:00'dan sonra yemek kısmından zirveye dahil olur.

yemek mekanı var bir de? şişci ramazan'da köfte-piyaz diyenler oldu. bana uygundur. sizin de görüşlerinizi bekliyorum yemek mekanı konusunda.

uygun olmayan yönlerini bana veya asi'ye özel mesajla iletirseniz değişiklik yaparız. yok kimse bir şey söylemesse herkese uygun olduğunu düşünürüm ona göre!*

bir de bir deep vardı ne oldu ona?
bunlar bana ulaşıp geleceğini söyleyen arkadaşlardır. gelmek isteyen diğer yazarlarımız bana veya asi'ye ulaşırlarsa nicklerini ekleriz.

1-the kene
2-asi
3-a nick
4-ketimin*
5-sulbart
6-kamyoncu dervish
7-paleface
8-sipermanevra
9-browninni
içkisiz olmasına anlam veremediğim zirve. içmek istemeyen adama zorla içirilmeyeceği veya içenlerin cozutup diğerlerine dalmayacağı sürece içkili mekan olması bence önemli.

bunca yıllık antalyalı olup da henüz alkol servis edilmeyen bir mekan bilmemem de benim ayıbım olsun.

(bkz: alkolsüz zirve mi olur lan)
gelmeyenin pişman olacağı zirve.
elimde olmayan sebeplerden dolayı gelemeyeceğim zirvedir. kız arkadaşımı ikna edebilirseniz aranızda bulunurum*
hayır içkili yapacaktık da,, browni'yi içki mezesi yapmak bünyeyi bozar. ahahahaha
en azından buluşma yerimiz kesinleşti, saat kulesi.* gerisine buluşunca karar veriririz, kasmaya gerek yok. saat 19:15 sularında saat kulesi önünde olalım.
iznim iptal olduğundan katılamayacağım zirvedir. ancak allah'tan ümit kesilmez... bu akşam ansızın gelebilirim.
katılmayanın pişman olduğu zirvedir. az önce itibari ile sona ermiştir. zirvenin yıldızı her ne kadar tavlada eline versem de paleface'dir. arabasıyla zirveye taşınabilirlik katmıştır. taa denizlilerden gelmiştir kendisi, inşallah pişman olmadı.*