1. 1.
    Bugun saat 9.30 da Çağlayan adliyesin de görülecek duruşmadır. Destek olabilenlerin orda olması gereklidir.
    2 -2 ... pasta
  2. 2.
    twitterda attığı twetler delil olarak kullanılacağı için işleri geçekden zordur.
    ... muyr
  3. 3.
    Saçmalığın dik alasi duruşma. Kim bir taraftar grubuna darbe yaptın diyebilecek kadar çaresiz kalır ki ?
    2 -3 ... think
  4. 4.
    kabataş iftiralarını halka açıklayamayanların çarşıyı mahkum etmek amacıyla açtıkları davanın duruşmasıdır.

halk biliyor ki bu adamların her biri yürekli duyarlı kahraman.
    5 -1 ... arjantin
  5. 5.
    dışardakilere ibreti alem olsun diye, maalesef sonunda sanıklar için okkalı bir ceza çıkacak duruşma.
    ... monte1923
  6. 6.
    ülkenin paçasından akan kanunsuzluğun , hukuksuzluğun ispatı olan (yersen) dava. geziye destek vermiş ne kadar adam varsa imkanları ölçüsünde bu davayı takip etmeli ve çarşı grubunun yanında olmalıdır.
    1 ... blackjackdaniels
  7. 7.
    darbe mağduru olmayıp 30 yıldır darbeden nemalananların darbe çığırtkanlığı yaparak attıkları iftiranın duruşmasıdır.
    6 ... tembel adam
  8. 8.
    çarşı dosyasında yer alan iddialar nedense bana, azerbaycan'da bulunduğum esnada, gezi parkı olayları sırasında yaptığım öne sürülen bazı şeyler yüzünden ülkeye dönüşte sabiha gökçen havalimanı'nda göz altına alınmam ve ertesi gün savcılığa çıkmamı hatırlattı..

"cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs" ve "eş güdümlü olarak ankara ve istanbul'daki başbakanlık ofisini ele geçirerek, yabancı basın organlarına da ülkedeki zafiyet görünümü görüntüleri servis etmek sureti ile dış destek de alarak amaçlarına ulaşmaya çalıştıkları" iddia ediliyor.

edit: dikkatli okuyun lütfen, azerbaycan'da iken diyorum. yani ülkede değildim ki gezi parkı'nda olayım.
    3 ... rootz
  9. 9.
    DOGMAMIS COCUGUNUN DARBE ZAMANINDA AKSAM EVE GELIRKEN BIRAKTIGI* PUSULAYI OKUYAN BIR ADAMA KARSI YAPILDIGI IDAA EDILEN DARBE GIRISIMIDIR.
    2 ... gamble
  10. 10.
    Türkiye'nin komedi ülkesi olduğunun kanıtı.
    ... noxci