bugün

Şu an iki takımın form durumlarına bakılırsa ts'nin ağır bastığı maç.
Gs maçındaki gibi oynarsa ts affetmez. .
iç sahada ne olursa olsun beşiktaş maçı kazanır.

Trabzonspor Son 10 maçta 1 kere kazanmış o da şampiyon olduğumuz sene.

Sert bir orta saha ile direnç koyarsak ne yusuf ne sosa kımıldayabilir.

Top beşiktaş'ta.
Bu taraftara olan borcunuzu ödemenin tam zamanı .

Trabzon'u yenersek şampiyonluk meşalesi yanar. Şakası yok.
2017-2018 sezonunda kapalı üstten iki maç izledim ikisinde de 5 gol attık. Yeni açıktan izlediğim maçlarda nadiren kazandık ve o kadar iyi oynamadık. Yarın yine kapalı üstten izleyeceğim. Beşiktaş sayemde 5 gol atarak kazanacak maçı.
Beşiktaş salt lige odaklandı artık.

Orta alanı sert tutup maçı bir şekilde tek farkla alacaktır.

Dorukhan-medel-ljajic orta sahası ile beşiktaş 1 adım önde.

Sosa ve yusuf sertlikle sindirilir.

ileride mustafa , lens ve güven de gol umudumuz olur.

Benim umudum var.

Tek farklı beşiktaş galibiyetiyle bitecek maç.
Orta ve üst sıraları ilgilendiren maç.
Yenilen bayağı aşağılara düşecek.
meşiktaş şampuan lem,

her sene bu sene lem!
Trabzonsporun kati suretle kazanması gereken maç. zira durukanın kahrı çekilecek gibi değil.
görsel
Haydi.
Trabzonspor'u resmen eziyoruz.

Ben diyorum . Sert orta saha bu ligin bug'u .
trabzonun beşiktaşı orospusu yaptığı maç.yalnız gol yok.sikmeden önce kıvama getirip çıldırtma taktiği uyguluyor
futbolu adaletini sikeyim.

topu biz oynadık, bir uzun topla gol yedik.
Golü beşiktaşın kaçırıp, trabzonun attığı maç. quaresma gibi yetenekli bencil bi adam var bizde. golden önce orta sahada çalım yerine adem’e verseydi topu o golü yemezdik. belki biz de atamazdık ama o pozisyonu vermezdik trabzona. yazık oldu şu mücadeleye.
karadeniz kaplanının kartalı bi yatırıp sikmekte olduğu maç.koca stadda sadece ts taraftarının sesleri duyuluyor.ırzlarına çöktük resmen.
fırtınanın esmeye başladığı maçtır.

cimbom'u, fb'yi şimdi de bjk'yi kucağa aldılar. şimdi önlerinde rize ve başakşehir maçları var. eğer onları da kazanırlarsa o gazla şampiyonluk gelir.

not: gs
random reyis de sapladı.fena sikiş dönüyor.
2-1 olmuş maçtır.
Ülkemizin geçirdiği zor ve sıkıntılı zamanlar'da futbolun eğlence amaçlı olduğuna, evrensel barış için oynanıldığının unutulmaması dileğiyle. Kavgasız,küfürsüz,şiddetsiz,saygılı ve seviyeli bir maç olur umarım. Hakemler görevlerini layığıyla yerine getirir ve kazanan dostluk olur umarım. Tüm futbol sever yazarlara iyi seyirler.
Şu futbolla Galatasaray şu beşiktaşa nasıl yenildi inanılır gibi değil.
Önümde tanımadığım beşiktaşlı bi taraftarla izlediğim maç. iki ben sevindim bir o. O kadar tatlı çekişmeli ki. Saygısızlık sıfır. Hep böyle olması dileğiyle.. tabi haydi trabzonum *
kart bile vermediği pozisyona bak. adamın ayağı kırılacak. yuh amk.

ne zaman bitecek bu saltanat?
90+6

ve gol

pektemek.

2-2
7 dakka uzatma mı olur lan. 90 artı beşiktaş atana kadar olduğunu bu kadar belli etmeyin bari.
beşiktaşın bala göte 2-2 kendini kurtardığı maç.
güncel Önemli Başlıklar