bugün

berabere bitmesi kuvvetle muhtemel olan maçtır.
Çekişmeli geçecegi düşünülen maç.
Iki takiminda 5 yiyip 5 atma potansiyeli var.
trabzonspor'un stadındaki ilk mağlubiyeti tattırdığımız maçtaki tadı hala tazedir, bu maçta da her iki takımdan iyi bir oyun bekliyorum.

bir beşiktaşlı olarak takımımın çok stabil olmayan form durumunuda hesap ederek diyorum ki ''hiç oynanmasın 1 puana razı olun'' ben şahsen kabul ederim.

iyi olan kazansın.
Bir beşiktaş taraftarı olarak trabzonspor'un galibiyete daha yakın olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş'ın inişli çıkışlı (daha çok inişli) performansı göz önüne alındığında trabzonspor daha şanslı duruyor. Beşiktaş hafta içinde malmö ile ya tamam ya devam maçına çıkacak ve sonuç ne olursa olsun yorgun gelecek. Trabzonspor'un en büyük avantajı taraftarı önünde oynamayacak olması, trabzon taraftarı takıma çoğu zaman köstek oluyor.

Her ne olursa olsun beşiktaş'ın adil bir galibiyet almasını isterim ama şartlar göz önünde bulundurulduğunda, galibiyet alabilecek bir takım ya da hoca görünmüyor ortada.
Trabzonspor'un bir aksilik olmazsa alacağı maçtır. Son haftalardaki yükselişi ve topu ileride tutma anlayışıyla BJK'ye göre bir adım daha öndedir. Arena'da olması dezavantaj olabilir fakat burada da teknik adamların oyuncu gözlem ve seçimleri büyük önem taşıyacaktır. BJK-TS maçından öte Şenol Güneş-Ünal Karaman karşılaşması olacaktır.
Mesiktasim moley.
Faşist, tır - abzonun yenilmesini dilediğim karşılaşma olacaktır.
Beşiktaşı zerre sevmem fakat beşiktaşın yenmesini tüm kadim ırk ve tanrılardan isteyeceğim, dua edeceğim.
Güzel bir derbi.Haftanın en önemli maçı..
derbi olmayan karşılaşma. derbinin ne olduğunu bilmiyorsanız bırakın bu futbolu izlemeyin amk!
derbinin anlamını bilmeyen kedicikler yine üşüşmüş.
çok zevkli ve çekişmeli geçecek.
Yeni açık alttan izleyeceğim, orda olacak kartallar dm den yürüsün.
Zirveyi ilgilendiren maçtır.
Trabzonspor bizim içimizden geçer.

Ayrıca stadda olacam bu içimizden geçişe şahitlik edecem.
kesinlikle çakacağız bu gün piçlerin de berabere kalacağını bildim puan frrarkı 6 ya düşecek. skor veriyorum 2-0 şenol baba sıçmazsa şampiyonuz inan bana...
herkese renkli günler
trabzon alır ya da berabere biter. birisi kalkıp kırmızı kart görmez yahut varlar yok, yoklar var olmazsa.