bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yakın arkadaşımın yaşadığı elim olay. bu sabah 8de ütüyü prize takmasıyla ütü erimeye başlamış. bunu sosyal medyada paylaştı fakat gereken ilgiyi görmedi, sonrasında ürünü aldığı yere yani teknosaya gitti ve yine tatmin edici dönüt alamadı. lütfen ekşi sözlükte yazar olanlar bu olaya bir el atabilir mi, ne kadar hızlı yayılırsa o kadar çok ilgi görecektir. insan hayatı bu kadar önemsiz ve ucuz değildir!

  16 03 2017 rowenta rezaleti
  9 -8 ... papatyasii
 2. 2.
  lütfen duyarlı olalım, yardımınıza ihtiyacımız var.
  4 -3 ... papatyasii
 3. 3.
  Kimse firmadan yana yorum yapmak istemez ama kesin kullanici hatasi diyerek sonuclanir bu mevzu.
  3 -1 ... nededinlansen
 4. 4.
  ütüyü al müge anlı ya çık.

  kesin çözüm.
  7 -2 ... atechso
 5. 5.
  Ürkütücü bir görüntüdür.
  Gerekirse, firmanın türkiye düstribitörüyle temasa geçilmelidir.
  Susup kalınmamalıdır.
  7 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
 6. 6.
  dikkate alınması gereken elim olay. kullanıcı hatası mıdır bilemem lakin, ortada ürün ile alakalı bir problem oluşmuş ise şayet, tazminat davası bile açılabilir. iyi bir avukat ile bu iş çözüme kavuşturulabilir. bunun ölücüklükle, para koparılma güdüsü ile bir alakası kesinlikle yok. hak, hukuk mücadelesi veren tüm insanların dikkate alması gerekir. diğer türlü firmalar yeterli argeyi sağlamadan piyasaya ürün sunup, peşine böyle problemler çıktığı zaman üstünü örtmeye çalışırlarsa vay halimize.

  up!
  7 ... noro lim asfaloth
 7. 7.
  Rowenta gibi bir firmanın bu facia türündeki olayları es geçmesi ve teknosanin ilgisizliği türkiye gibi bir ülkede pek yadirganmayacak bir durum, ancak ne olursa olsun kaliteli diye geçinen bir markanın boyle hatalara düşmemesi gerekirdi.
  7 ... papatyamm
 8. 8.
  Rowentanın amk.
  5 ... papa jupiter
 9. 9.
  ütü 200 lira firmaya tazminat davası açmak paha biçilemez.tazminat davası aç başkan.
  4 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 10. 10.
  Ben 1000 lira verip rowenta süpürge aldım silence force imiş kendileri fakat bir sebepten çekmemeye başlayınca servise vereyim bakılsın dedim koskoca izmirde servisi olmadığını öğrendim böyle de güzel bir markaymış kendisi bizzatihi. .
  2 ... xenobe
kapat