bugün

aykut kocamanın ersun yanalı hop hop hoplatacağı maç. aykut hoca taktik dersi verecek ersun yanala.
Aykut'un yine yatacağı maç.
Aykut hoca bize ne zaman yatmış lan? Okan buruk ya da Bülent korkmaz ile karıştırmayın Aykut hocayı.

2-1 ya da 3-1 kazanacağımız maç.
Kendi sahasında efsane oynayan Fenerbahçe fark atar. Evet.
(bkz: aykutçular vs ersuncular) arasında büyük bir hesaplaşma olacak maç.
Ebedi kaptanımız alex'in de stadda olacağı, Fenerbahçe'nin 2-1 ya da 3-1 kazanacağı maç. Aykut hoca, Ersun hoca ve alex'in aynı mekanda olması da ilginç olacak.
fenerin konyayı kevgire çevireceği maçtır. net..
Aykut boruyu dö$er.
fenerbahçe kendi evinde konyaspor a oyun olarak ezilse bile skor olarak ezilmez. 2-0 alır.
haftaya dderbi var yayıncı kuruluş güçlenmiş fener ile beşiktaş ın karşılaşmasından yanadır diye düşünüyorum. beşiktaş ın karşısına feneri bu hafta moralli çıkaracaklar.
konyasporun kazanacağını düşündüğüm maç. fenerbahçe gerçekten bu seneyi nasıl unutacak bilmiyorum. ama sanırım stadda alex olacak be bu yüzden fenerbahçe moral kazanacaktır.
ama nafile maç tahminim 3-1 konyaspor kazanır. fener bu sene küme düşmez ama büyük bir hüzün içinde olacak ve tahminimce seneye bu hüzünlüğünü atamayarak yine kötü sonuçlar elde edebilir. ben galatasaraylıyım ama en güçlü rakibimizin bu kadar kötü duruma düşmesi hiç hoşuma gitmiyor.
Maça gelecek olan arkadaşlar cüzdanlara, telefonlara sahip çıksın dün verileri çalanlar bugün bunları da çalabilir belli olmaz önlemimizi alalım.
Konyaspor zayıf rakibine acımaz ms 2 en iyi ihtimal fenerliler için ms 0.
Fener bugun kazanır.
fenerin en az üç atacagı maçtir. net...
Üst olur. Konya içinden geçer fenerin.

Aykut'un bir hesabı var koç'la.
şahsım için iki teknik adamın güzel bir yetenek ölçeği olacak maç.
fenerliyiz tabi ama ersunlu fener.
ersun yanalın ya hurra ya murra kadrosuyla çıkacağı maç.
Zajc ilk 11'de. Bu adamdan çok umutluyum.
jahoviç takar.
görsel

skrtelin kırmızı kartı verilmedi.
fenerbahçenin tek farkla kazanacağını düşünüyorum. artık fener toparlandı diyebiliriz. tabii şampiyonluk başka bahara kaldı fenerliler hemen sevinmeyin.
Skrtel’in hareketine kırmızı vermedi, sadece sarı vardı.
VAR niye var ki o zaman, pozisyon adamın futbol hayatını bitirmeye yönelik, net kırmızı kart.
Jahovic kırmızı kart. Konya 10 kişi kaldı.
skrtelin kırmızılık pozisyinunda var'a gitmeyip, konyanın 2 küçük faulunde vara gidip uyduruk kırmızı kart verdi fırta. afferin.sonra fener dogranıyor yersen.
fofana içinden geçti fener savunmasının. sadık çıftpınar denen balon patladı.