1. 1.
  Dünya nufüsundan bi haber cahil yobazların açtığı pankarttır.
  Acaba cennetekilerle mi 15 milyar oluyor?

  Hele arkadaki pankart daha bomba amına koyayım.
  Tam bizim dedenin ekip bu ya dede acaba aralarıda mı?

  Müslüman, müslüman yazamıyor daha müsüman ne.

  15milyar müslümanın tek umudu 80milyon türk askeri
  44 -13 ... gok girsin kizil ciksin
 2. 2.
  bu amına kodumun din istismarcılarını pankartta istedikleri gibi filistin'e göndermeyenlerin de ta amk.
  35 -4 ... abhartach lynch
 3. 3.
  1 ile 5 arasına nokta koymayı bilmeyenlerin taşıdığı pankarttır. cehalet nelere kadir.
  18 -1 ... tenay
 4. 3.
  noktalama hatası yapmış, vatanına bağlı ama o vatanın diğer vatandaşlarına dair iyimser osmanlı torunları, türkiye cumhuriyeti sevdalılarıdır o yazılanların sahibi.
  bu adamlardaki vatan sevgisinin yarısı yüreğinde olmayan yavşaklar atıp tutmuşlar bu slogan başlığında.
  lan pezevenk bu adamlar şehit torunu, üzerinde yaşadığın toprakların asıl sahibi bu adamlar, vergi verenleri, bu ülkeyi hiçbir şart altında terk etmeyecek, götü sıkışınca ''Türkiye'den siktirip gitme'' planları yapmayacak bu ülke uğruna ölecek insanlar onlar. şehit askerlerin, polislerin anaları babaları onlar, 15 temmuzda tanklara karşı duranlar, mermilerden kaçmayanlar.
  sizin zürriyetinizi yedi düvel siksin amk ibneleri. osura osura eskittiğiniz koltuklarınızda saçma sapan nikler arkasından korkakça atıp tutmak anca yaptığınız. vasıfsız, kifayetsiz vasat ve etkisiz bir yığınsınız sadece.
  ama bedeli var bu yaptıklarınızın ne biliyor musunuz, bu adamların seçtiği hükümetler tarafından koyun gibi, sığır gibi güdülmek.
  ancak ekşi, twitter, zırt vırt sözlük gibi yerlerden küçük domuzlar misali fiyyyk fiyyyk bağırarak korkak ömürlerinizi bok gibi tüketerek yaşamak sizin kaderiniz.
  sik kırıkları...
  7 -44 ... asitbazdengesi
 5. 4.
  bismillah

  Bir yanda iman aşkıyla, yaşına başına bakmadan gerekirse cepheye gitmek isteyenler, öbür yanda sıcak evinde bilgisayarının başından kalkmayan kimseye hatta kendine bile faydası olmayan kemalistin " ama noktalama işaretini kullanmamış" diye eleştiri yapması. Yazık hem vallaha hem billaha yazık.
  8 -22 ... allium sativum
 6. 5.
  Heh ne kadar andaval varsa gelmiş buraya.

  Ulan adamlar cahil bilgisiz bir bok bilmiyorlar.
  Daha başkomutanı bile ayrı yazıyorlar yerleştir yerine yerleşdir yazmışlar da sonradan düzeltmişler ahahahahah.

  Bu Hayatta en çok cahilden korkarım zaten bu adamlar bu kadar cahil diye akp kandırdı bunları bu kadar cahiller diye bi torba kömüre sattılar oylarını.

  Olay pankarttaki hatalar değil türkiyenin anasını sikenlerin filistin için savaşa girmek istemesi.

  Elimdeki klavyeyi g*tünüze sokmadan susun bence.
  23 -5 ... gok girsin kizil ciksin
 7. 6.
  işte bunlar hep makarna kafası, hep derim beyin gelişimi için protein çok önemli diye.
  9 ... kutsal bok bocegi
 8. 7.
  bir dinin askeri nasıl bir ırk oluyor ki?

  ben gayrimüslim bir türküm, askerdeyken türkiye'nin askeri miydim yoksa islamın askeri mi? buna bir karar verin.

  gelmişler bir de burada vatan sevgisinden falan bahsederler siktiğimin şeriatçıları. amınakodumun hizbullahçıları. sıfatınızı sikeyim oğlum sizin, o saç sakal sarığınızı sikeyim. meymenetsiz sapık orospu çocukları.

  siktirin gidin oğlum bu ülkeden, sizin dininizin emrettiği gibi yaşamak istiyorsanız siktirin gidin oğlum bu topraklardan. atatürk dışında başkomutanınız varsa siktirin gidin nerede yaşıyorsanız yaşayın.

  çıkmış oradan diyor ki, onların seçtiği hükümetler tarafından sığır gibi koyun gibi güdülecekmişiz. lan olmayan beynini siktiğimin davarı, sen herkesi kendin gibi güdülmeye alışık koyun veya sığır mı zannediyorsun? sende yok onu farkettin ancak bizim beynimiz var.

  tankların önüne yatmışlar diye arapların önüne domalmaları mı lazım?

  oğlum bak çok pis sinirleniyorum sizin gibilere, islam > türkiye diyorsanız yallah arabistana.
  18 -7 ... alfisti
 9. 9.
  sikko hayalperestler için neden ben canımı tehlikeye atayım? kudüsün dibinde katar, suudi arabistan gibi hem arap hem para babası ülkeler var. onlar sk taşşağa denk oturacak ben gidip ümmet diye israil le savaşıcam öyle mi? kusura bakmasınlar da skerler.
  10 -1 ... flat head
 10. 10.
  bismillah

  Hâlâ insanları cahil diye nitelendiren kendini burjuva zanneden salakları gördüğümüz olay. Bu yüzden her daim kaybediyorsunuz işte, Arkadaşım çok övündüğümüz kurtuluş savaşında şehit olan insanlar oxford mezunu muydu? Okuma yazma bilmeyen veya imla hataları yapan insanlar inanışları uğruna gerekirse tatlı canından vazgeçiyor, sen hala da yı ayırmamış geyiğindesin.
  3 -15 ... allium sativum