1. 3.
  O kadar uzun boylu değil. Hükümet öyle bir hata yaparsa altından kalkamaz. Vebalini ödeyemez. Öyle bir şeye hiç kimse cesaret edemez. Özellikle tüm dünyanın gözü üzerimizdeyken. Geçiniz efendim.
  1 ... gazeloglu
 2. 2.
  son 10 senedir her yerde son 3 senedir bu sözlükte anlatmaya çalıştığımız ama bazı sivri zekalı arkadaşların anlamamakta ısrar ettikleri durumdur. bu son yerel seçimden önce 2-3 entry yazdım buraya "ankaradan sonra istanbulu kaybederlerse ki kaybedecekler seçimi iptal ettirmek için ellerinden geleni yapacaklar buna iç savaş çıkartma aptallığı da dahil" diye. tabi bu sivri arkadaşlar pek beğenmediler her zamanki gibi. bu seçimi bu şekilde d...k geçer gibi iptal ederlerse ne olacak zannediyorlar ki ? herkes susup sineye mi çekecek.

  kazanacaklarından reyisleri gibi o kadar eminlerdi ki tıpkı reyisleri gibi akıl tutulmasına kapıldılar fazla özgüvenden. seçimin böyle olacağını kestirebilseler gene trafolara kedi imha ekiplerini sokarlar, sandık başındaki müşahitleri kovalarlar, daha fazla suriyeliyi seçmen yaparlar hatta istanbul ve ankaradaki doğuluların oylarını alabilmek için gene milliyetçiliği ayaklar altına bile alırlardı. bahçeli zaten küfür etseler "sıyın cımhırbışkınım" diye diye geziyor fazla şey olmazdı yani. ama işte hani kendileri diyordu ya "onların bir hesabı varsa allah ın da bir hesabı vardır" diye. lafı sadece ağızlarından söyleyip manasını düşünmedikleri için geldi kendilerini vurdu. çok da güzel oldu.
  5 ... mel mel bakan gibson
 3. 1.
  ilk başta zaytung haberi sandığım sonrasında şok yaşadığım açıklama.

  ekrem imamoğlu istanbul'da seçimi 15bin oy farkla kazanmış, ama rakip partinin genel başkanı olan şahıs çıkıp diyor ki;
  geçersiz oyları tekrar sayalım,
  o da yetmiyor tüm oyları sayalım,
  o da yetmiyor 15bin fark sizi kazanmış saymaya yetmez tekrar seçim yapalım.*
  bizde çıkmış kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz
  "hayır 15 bin fark yeter, sonuçta seçim böyle olur, demokrasi böyle bir şey, lütfen hakkımız verin"
  demeye kendimizi akp başkanına ispat etmeye çalışıyoruz.

  ülkece akıl tutulması mı yaşıyoruz, bu nedir nasıl bir pisliğe bulaştık biz ülkece?
  2 ... murthy