bugün

johnny sins'in müdür olduğu okuldur.
Seks dersi olan okuldur.
toplamda kaç kız olduğu merak edilen okuldur.{{[new]}}{{[new]}} (bkz: işte bunlar hep istatistik)

düdüt: 800 kız varmış. bu da %18,75'e tekabül ediyor.
(bkz: işte bunlar hep seks)
gözlerin kalan 15 erkek öğrencilere döndüğü okuldur.
bardağa dolu tarafından bakılan okuldur. sonuçta 650 tane hamile olmayan kız var .
en azından kızların gönderildiği bir okuldur. bugün evli öğrencilerin liseye devam etmesine olanak sağlanan, 12 yaşından sonra babası yaşındaki adamlara verilip daha lise çağına gelmeden defalarca hamile kalan kız çocuklarının sayısının hiç de az olmadığı bir ülkede yaşayıp hala amerikan toplumunun ahlaksızlığından bahsedebilmek gerçekten komik. onlar en azından kızlarını sahipsiz bırakıp bu hale gelmesine sebep oluyorlar, burda ise insanlar kendi elleriyle buna izin veriyor. ama yok onlar ahlaksız tabi.
mektep'miş harbiden orası o zaman.
burda bık bık edenlerin hepsi ordan herhangi bir kızla denk gelseler becerecekler ama burda çok namuslu, şerefli, ahlaklı. Sizin ikiyüzlü karakterinizin ırzını s**iyim emi.
namus beyindedir diyenlerin 151. Kız olabileceği okuldur.
(bkz: mektep)
ebelik okulu olup uygulamalı eğitim veriyor olabilir.
Korunma Yöntemlerinin öğretilmesi gereken okuldur.
(bkz: orta amerika çoğalma meslek lisesi).
bizde olsa çocukların babası benim der müdür bey ve sahiplenir.. orada babaları bilinmiyor demiş adam ki haklı.
kim lan bu bebelerin babası ki aldırmamışlarsa şimdiye doğmuştur o bebeler.
+ (bkz: baba beni okula gönder)
- kızım kendide misin, okula gidiyorsun zaten.
+ baba orası kerhaneee.
- hsktr!
tüm değerleri ayaklar altına alınmış bir toplumun geldiği son noktadır. okul müdürünün çocukların babaları bilinmiyor lafı herşeyi izah etmektedir. işin kötüsü bu olaylarla özgürlük, medeniyet ve demokrasi olgularını bağdaştırıyorlar. bunlar ne medeni, ne demokratik ne de özgür insanlar olabilir. bu kızları hamile bırakanlar ve buna ön ayak olanlar şerefsiz, kendilerini böyle hamile bıraktıranlar ve buna zemin hazırlayanlar da orospu ve çocukları olabilir.
Az önce brazzerste sörf yaparken gözüme son dakika haberleri diye çarpan haber.
mübarek okul değil kerhane yuvası.
insan ateist bile olsa islamı benimsemeli çünkü islam insan ol diyor sana hayvan değil,hayvan olarak ölme bana inan ve insan olarak öl garantisini veriyor,işte birsürü orospu fahişe ve piç yorum sizlerin...
müdür gerald morrow' un kemal sunal yorumu yarmıştır.

--spoiler--
"öğrencilerin evlerinde pek çok şey yaşanıyor ya da yaşanmıyor olabilir. ayrıca çocukların çoğunun babası bilinmiyor."
--spoiler--
(bkz: çok sakat var) eğitim amacından sapmış okulda gerçekleşmiş durumdur.
doğum kontrol denen şeyden habersiz 150 tane gerizekalının bulunduğu okuldur.

edit: ayrıca haber doğruysa şu an 2 yaşlarında çocuğu olan 150 tane gerizekalıya sahip okul.
Korunmaktan haberi olmayan erkeklerin bulunduğu okuldur.
sözlükteki bazı ergenlerin farkında olmadığı ama trollük yapmaya devam ederek bizim ülkemizde de oluşmasına katkı sağlayacakları toplum düzeninin sonucudur.