bugün

1994 model doğan slx, renk bordo 6 kol jant oh miss.
Bu paraya artık sadece bisiklet alınabilir.
150 bin TL ye artık ikinci el bisiklet olur ancak.
Tofaş alirsin 100bine 50binde dolar al seçimden snra ikiside değerlenecek lira saklama.
Bulunabilirse fiat palio olabilir.
Renault toros alırsın işte.
başlığı görünce sahibinden e girdim,şahin alınabiliyormuş,yumulun.
el arabası alırsın anca 150k ya reyis.
kesinlikle 2006 üstü 1.3 grande punto. ayrıca benim de ilk aracımdır. çıktığı yılda italyan bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiştir. tasarım ödülü almıştır. yılına göre başarılı bir dış görüntüsü var. sakin kullanımda tam depo ile 1150 km yol yapar şehir içi. şehir dışında 100 km üstünde biraz daha fazla yakar. kaza durumlarına takılmayın çünkü bu araçların motoru para eder. motorunu iyi bir motor ustasına gösterirseniz hasar kaydına takılmamak lazım. kısacası aşağıda özetlersem bir punto için bakılacak ilk yerleri şunlardır.

1) direkler ve şase kontrolü
2) motor kontrolü (özellikle enjektör ve turbo) ve dyno test
3) termostat ve city mod.

direkler şaselerde sıkıntı yoksa, motor kontrolünde sorun çıkmazsa, kronik sorunlu parçaları termostat ve city mod düzgünse gözünüz kapalı bu parayı verebilirsiniz.

190 bin km altı, 2006 üstü bir puntoyu bu fiyatlara alabilirsiniz. güzel bir başlangıç arabası. saygılar.

avantajları:
düşük yakıt tüketimi
kolay kontrol (city mod)
düşük mtv.
düşük bakım.
ucuz yedek parça.

dezavantajları:
düşük viteslerde hızlanma
vites geçişlerinde yığılma
Fiat’ın 2010 ya da daha eski yıllardan olan modellerinin ikinci el arabaları falan alınır belki.
Otomatik vites tercih edilecekse Hyundai i20 alınabilir.
bulunabiliyorsa elektrikli otomobil.
hibrit de olur.
Bmw 5.20.
volvonun herhangi bir modeli.
Lüks vip li transporter. Gerçi araba fiyatları bu aralar yüksek. Araba uçmuyor ama fiyatı göklerde.
başlık gösteriş kokmuyor arkadaşlar. araç fiyatlarından haberiniz yok sanırım. taşıt nerdeyse ülkede bir yatırım aracı oldu, antika sayılmayan bir aracın vakit geçtikçe değerinin arttığı bir ülkede yaşıyoruz. bugün sıfır megane 200 bin civarlarından başlıyor ki üst segment araçlardan bahsetmiyorum bile.
Passat hemşerim. H
Vosvaagenin eyi arabası. Gapı sesleri tok hem.
eski model de olsa temiz, çok bakımlı olanından tipini seveceğin bir mercedes modeli. aynı şekilde bakımlarını sallamazsan ömür boyu kullanırsın.
alınacak aracın yıllık vergisine dikkat edin öyle görmemiş gibi parayı buldum bmw alayım amk demeyin.
60 a siyah qashqai + 60 a korolla kalanıda 1 yıllık dizel parası.
60 a siyah qashqai + 60 a korolla kalanıda 1 yıllık dizel parası.
s400 ün kamyonu alınabilir, şu dönemde iyi prim yapar.
mercedes cla amg 200
ama 150 bine bulabilirmisin şüpheli.
kızlara göz atan başlık. evet kızlar arkadaşın 150 bin lirası var araba alacak. merco falan diyor.
A4 den fsi motor diye vazgeçirdiler. Benim de aklımda olan bir modeldi.
güncel Önemli Başlıklar