Adam her gün cuma namazı kılıyorum diyor. Çok merak ediyorum dinci arkadaşlardan kaç tanesi her gün cuma namazı kılıyor. Sorsan islamiyeti en iyi kendileri yaşıyorlar. Hepsi lafta. Bana bi tane bile muharrem gibi adam çıkaramazsınız içinizden. Çomar sürüsü sizi.
ben 10 yaşımdan beri namazlarımı eda ediyorum lakin bana bile hergün cuma namazı kılmak nasip olmadı. muharrrem beye her gün cuma sanırsam.
Cuma namazının kazası olduğunu düşünen insan sözüdür.

15 yıl cuma namazı kılmadım kazasını şimdiden kılmaya başlasam her gün cuma namazı kılmam gerekiyor.

Gaftır.
Bugün abdestsiz sokağa çıkmışsın muharrem.

Yazık la kimin adayıysa.
King er.
Bu senin bir dini sorumluluğun ve yaradıcınla arandaki hesabı etkiler. Bize ne sizden daha dindarım diye hava mı atıyorsun bize.

Vatana olan yararınla konuş bize.
bugüne kadar her gün cuma namazı kılan bir adayı bırakın bir müslüman var mıydı? yoktu tabi. helal olsun sana maaareeem. ilklerin adamı maarem hahshhsha.
Tamam hadi ülkeyi soyabilirsin, yeterli...
Bu rte bütün siyasetçilerin fabrika ayarını bozdu valla.
bende 15 yıldır kılmıyorum amk.

nooldu lan zorunuza mı gitti, muharrem başgan dinden girince.

20 yıldır din bezirganlığı yapan pezevenklerin zoruna gitmiş, önce siz başlattınız...

nasılmış...
Dini şöyle olur olmaz şeyler için kullanan her şahsı özellikle din adamlarını, atam asmıştır. Lakin atam olsaydı, hepsi dar ağacındaydı. Kuran'ı peygamberi siyasetin bir parçası olarak lanse edip sunan, tüm siyasetçilerin kalbini öpüyorum.
(bkz: mal bulmuş mağribi)
her gün 20 tane yalan uyduran, artık yalanlarıyla gurur duyar hale gelmiş solcuların 'kemalist'lerin yalanlarını görmezlikten gelip taşak geçecek dil sürçmesini mi buluyorsunuz aq. O kadar vermiş demek ki.
Yalandır.
Ben geçenlerde pazartesi gittim beni almadılar cumaya.
adamın hası hası.
bu adama din tüccarı diyenler fotoşoktur.
Muharrem bey iyi ki, Bir haber spikerinin kullandığı "salı günü kılınan cuma namazından sonra" dememiş. Ortalık yıkılırdı. Olsun. Yine de allah kabul etsin muharrem hocam yakışır. Kimileri hergün kılar. Ha cuma ha vakit. Cuma olmazsa vakit kılar ne var yani. Bir dil sürçmesini büyütmeyin bu kadar. Hiç bir cumayı kaçırmadım demek istemiştir. Biz anladık rahat olsun.
Aferin Allah kabul etsin.
Ben 1999 dan beri.
ahahahhaha diyerek karşılık verdigim gaftır.

rahmanidir öyle sıradan sanmayın bu gafı. aslında normal bir insan söylese dili sürçtü dersin ama bundan nemalanmaya çalışan biri söyleyince istemeden de olsa linçe katılıyorsun.

hadi gafı degil anlatmak istedigini konuşalım, neymiş 5 vakiti kılmıyormuş ama temizinden cuması varmış, kardeş bize ne?

bunları anlattıkça daha antipatik oluyor, ya peygamber soyundan geldigin tüm islam ülkelerince kabul edilse bile bir yerde chplisin arkadaş ne bu din üzerindne prim kasma çabası.
Dostum bu Kemalistlerin kafası mükemmel.
ben hep salıları cumaya giderim gibi bişey olmuş bu.
Konuşma dilinde anlatım bozukluğu aranmaz, anlatılmak isteneni herkes anlamiştır dağılın.
dindar görünmeye çalışırsan böyle elinde patlar işte. sen her gün bayram namazı da kılıyorsundur şimdi.
Allah kabul etsin tabi de. Olayı çok yanlış anlamışsın be paşam.
Tamam bir dil sürçmesi eyvallah ama bunu rte yapsa haftalarca taşak geçereiniz bırakın da millet taşağını geçsin.
güncel Önemli Başlıklar