bugün

30 yaşında hala sadece elleriyle münasebet kurabilen şakirtleri çok şaşırtan kızdır.
ama bu şakirtler torunu yaşındaki kızı 'hoplatmayı' kafasına koymuş bir adam karşısında vesveseye vermezler kendilerini,hatta 'hüseyin abi iyi adamdır' der geçerler.
ruhum karardı.
sübyancının önde gideni olan kızdır. gelmiş üniversiteye devirmiş 25 leri hala elin bebesine asılıyor. ergen fetişisti kızdır aynı zamanda.
O kadar hatun kişiyle deney yaptım biri de mi izmirli çıkmaz, fakat evli ve türbanlı çıkar.
15 yaşındayken, mütedeyyin ebeyevnleri tarafından zorla erkeklere peşkeş çekilen onbinlerce anadolu kızının yanında, iradesine sahip çıkma yeteneğine sahip olmakla farkını kanıtlayan kızdır. özgürlük bazen böyle gelenekçi burjuva ahlakına ters düşen sonuçlara da yol açar.

ama ya kadınların yaşadıkları esaret !

daha çocukken istemediği kazık kadar adamlarla üç otuz para için zorla evlendirilme, ensest ilişkiler ve tecavüzler, namus cinayetleri, baskıcı, gerici, özgürlüğü boğan toplumsal yapının eseridir.
bu şakirtlerin hepsinde de ıphone efendim. yok klavyeyle bu kadar harf hatası mümkün değil çünkü.

edit: başlığın ilk hali; 15 yasnda sevgilisi olan izmirli laikci kiz
anlatım bozukluğu ile yazım hatasının ahenkle dansıdır.
laikçl diye bir kelime olmadığı için imkansız kızdır. yok öyle bir şey.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
10 yaşında evlendirilen, sözde dinci aileye sahip kızdan daha az gariptir.
yavsaklıgın ondan en az 15 yas büyük erkek arkadasında oldugu durumdur.herkes bilirki bu yastakı kızlar her zaman kendılerınden yasca buyuk erkeklerden hoslanırlar.
henüz 12 yaşında iken, 80 yaşında bir adamla ''dini nikah'' adı altında evlendirilen kızdan daha şanslıdır.
yazıyorum; sözlük formatınada uymasın, hatta yazarlımı silin, bune be burası neresi? sözlükmü yoksa aptalların, örümcek beyinlilerin kol gezdiğ bir yermi? kim bu yukarıda havlıyan it? neymiş 15 yaşında izmirliler yok laikler gidip bilmemne yapıyorlarmışta, laik anne babalar izin veriyormuş, lan şerefsiz seni ye bu lafı laikler sizimi siktide bu kadar adice, lanetçe, şerefzce, hayasızca laf atıyorsunuz, saçma sapan şeler yazıyorsunuz, bende çok türbanlı siktim çok dindar takılan top gördüm, çok sapık hoca gördüm bu ne lan midem bulandı ben imla hatasında bile yazım silinirken böyle aptalca başlıklar açan ve sinsice insanları yaralıycak kudurtacak şeler yazan birilenin entrysi burada duruyor, sözlük yönetimine sesleniyorum eğer böyle kişiler olacaksa beni silin benim burada işim yok.
izmirli veya değil bilemem ama mal olduğu konusunda emin olduğum kızdır. bu tip kızların bir istikbali var mıdır? olabilir ama vasıfsız içgüçü olarak belki.
di mi di mi.!!! aslında 13 yaşındaki kızın annesi ve babası tarafından dedesi olacak yaşta bir adama peşkeş çekilmesi ve ardından da adli tıbbın "kızın psikolojisi bozulmamıştır" raporu vermesi gerekiyordu. kahretsin ki izmirliler bunu bilememişler, "kızlarımızın kiminle gezdiğini tozduğunu, nereye gidip geldiğini bilelelim" düşüncesiyle kızlarının erkek arkadaşlarını tanımış, onay vermişlerdir ya da onaylamamışlardır bu arkadaşlığı. ve o kız da annesinin babasının sözüne uymuştur. annenin babanın gönlü ferahtır kızının nerede ve kiminle olduğu konusunda.

ancak şöyle olması gerekiyordu sanırım. kızı babası okula götürecek, kız lise2. sınıfta olacak ve baba okulun önünden ayrıldığında okulun demirlerinden atlayarak kaçacak ve farklı bir yoldan kendi oturdukları sokaktaki sevgilisinin evine gidecek ve okul bitmeden 15 dakika önce o evden çıkıp yeniden okula aynı yollardan girip, sanki dersten çıkıyor gibi, okul çıkışında babasıyla buluşup namuslu namuslu evine dönecek ve her şeyden bihaber baba da, kızının namusunu koruduğu için mutlu olacaktır. taa ki kız hamileliğini 4 ay boyunca fark etmediği müddetçe.

ne yazık ki izmrliler bunları yapamıyor öyle kızlarını oğullarını alıp karşılarıa konuşuyorlar, anlatıyorlar neyin ne olduğunu dolayısıyla izmir'den pek namus cinayeti çıkmıyor.
çok geç kalmış kızdır. ben burada istanbul'un %50 akp'li bir semtinde, bir ilköğretim okulunun karşısında oturuyorum. 10-12 yaşında bir oğlanla sarmaş dolaş okuldan çıkmayan bir tane bile kız yok. birkaç defa da bizim girişte yiyişirken yakaladım namussuzları. ne utanıyorlar, ne bişey...

izmir'in adı kalmış beyler. 10-12 yaş grubu diyorum size...
ablalarının yolundan gidiyordur.
lan sanki nüfus memuru,nereden biliyon 15 inde olduğunu,yaşına mı baktın;izmir liymiş sanki kütüğüne baktın;bi de üstüne üstük laikçi,o nasıl bi tahmin olayda ideoloji yaşam biçimi falan da var.yani o kadar kendinden emin.bu kadar konuştun bari yükselen burcuyla kullandığı ilaçları da söyle tam olsun.ygs ye ne zaman giriyomuş,dersaneye falan da gidiyo mu yoksa.bunu nereden çıkardığını sormiycam tabi..
Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş...

Lakin müslüman olduğunu iddia edip böyle genellemelerle insanların namusuna laf atmak, o çok savunduğunuz şeriata göre ne ile cezalandırılır bir sorun kolormatik gözlüklü ve şimdilerde Audi&BMW'lerle gezen abilerinize...
(bkz: bi siktir git burdan)
esra erolda seksenlik dedenin talip olduğu 19 yaşındaki kızdan daha şanslıdır.
"laikçi ne demek amk?" diye derin düşüncelere dalmama vesile olan başlık..

la yavşak, arsız sahte müslümanlar, açın biraz kuran okuyun.. neresinde yazıyor başkalarının namusunu korumak boynunuzun borcu diye? size mi soracaklar hesabını? size mi kaldı elalemin namusu? başkalarının kirlilerinin altına saklayamazsınız kendi namussuzluğunuzu..

çok namuslu ülke isteyenler buyursun afganistana, buyursun suriyeye, buyursun irana efendim.. kimse zorla tutmuyor sizi..
(bkz: 15 yaşında kızlara alıcı gözüyle bakan sübyancı)
(bkz: bi bitmediniz amk)
nedir arkadaş izmirle alıp veremediğiniz sizin dedirtir.
izmirlileri çekememe durumunda oluşan iftiralardır.