bugün

eğer sevdiğiniz kişiyle ve güzel bi kızla evleniyosanız yaşadınız demektir. ömür boyu dolu dolu aşk ve cinsellik.
kızlar için ideal yaştır.
tartışmam bu konuyu;
pirim karacaoğlan!
müslüman(!) bir ailenin törelerine yakışmaktadır.
azgınlığın hat safaya çıkmasıdır.
HAYATA ERKEN ATILMAKTIR..
Fiziksel olarak imkan dahilinde, psikilojik olarak mantık dışında olduğu gayet net olan eylem.
kız istemeden evleniyorsa yanlıştır, zira lisedeyken parmağında istemediğin bir alyansı taşımak zor olsa gerek, ha kız istiyorsa onu bilemem.
o evlenmekten ziyade, evlendirilmek olabilir.
-dogu-guneydoguda son derece yaygındır
-ayrıca izmir,canakkale,b.esir ve bursadaki çingenelerdede son derece yaygındır.
Daha bir kaç gün önce tanıştığım bir kızın yapmış olduğu salaklıkdır. Ben tekstil işinde çalışıyorum. Birkaç hafta önce çalıştığım yerde bir kız işe başladı. Kız 18 yaşında 3 yıllık evli. Zannetmeyin ki Doğulu, ailesi zorla evlendirmiş. Olay şu;
Kız 15 yaşında evlenmek istemiş, kendinden 8 yaş büyük biriyle. Ailesi de tabi izin vermemiş. Adamın ailesi istemeye gitmiş, kızın babası vermemiş. Kızda kaçmış evlenmiş. Kocasının ailesi ile yaşamışlar bir süre, kız aile ile anlaşmayınca 3 yılın sonunda babasının evine geri dönmüş. Ve babası da bizim iş yerinde işe verdi. Kıza defalarca sormamıza rağmen hamile olduğunu söylemedi ve iş yerinde düşük yaptı. Aradan bir kaç gün geçti ve işten çıkartıldı. Işten çıkartılma sebebi ise iş yerinde evli bir erkek ile görüşmesi imiş zaten o adamı da çıkardılar.
Bu sadece bir örnekti, yorum yapmıyorum.
Tck daki reşit olmayanla ilişki suçunuzu işlemeye sebebiyet verir.
eskiden normal sayılan aptalca eylem.
Köylerde genellikle olur. Herkesin bir soyağacı çıkarılsa bu ülkenin yüzde 90'ının üstsoylarında böyle bir durumun olduğu görülür.
(bkz: çocuk gelin)