bugün

15 yaşındaki kızla beraber olmaya sapıklık diyenlerin sonrada müslümanım demesi işin en komik tarafı.
kız değil, çocuk. bu ayrımı artık öğrenin yoksa sonu kötü olur.

bunları vereceksin bana Adana'da yaşıyorum, bunları arabanın arkasına bağlayacaksın 40 derece güneşin altında süründürerek Adana türü yaptırcan. sonra atacaksın hürriyet mahallesine, bunları bir güzel haşlarlar. sonra yakıp küllerini atarlar.
Ben de bu milleti anlamıyorum işte. Evlenme yaşı zaten 17. Kadının tam anlamıyla cinselliğine ulaşmaya başladığı yaşlar 15. Şimdi bakınca evlenme için 25 yaşın bile erken olduğunu düşünüyorum o ayrı ama 20 yaşındaki bir gençle ilişki yaşasa çok mu sıkıntı. Bazen kızlara bakıyorum işte diyorlar pedofili misin? Ulan zaten 24 yaşındayım bırak da 18-19 yaşındaki kıza bakayım. 30-40'lık annenizi mi hoplatalım nedir yani.

#edit size bir şey demiyorum artık abi. Ayıp ya, bir erkekle kadın arasında yaş farkı az olduktan sonra ne farkeder tabii rıza da varsa. Seri eksileyin bakalım...
Bir Arap kafalı için 9 yaşından sonra normaldir.

Edit : Koynuna sübyanı alan pedofil alkışlansın, biz söyleyince kötü olup eksi yağmuruna tutulalım))) pedofil seviciler görevde...
Reşit olmayanla cinsel ilişki suçunu teşkil eder. Kansız olmayın.
Ahlaki değildir, lakin Pedofilide kesinlikle değildir. Bir çok ülkede 15 yaşında ki bireyin kendi iradesi ile yaptığını beyan etmesi taktirde herhangi bir ceza söz konusu olmaz.
Davalık hiçbir şey yok.
Tam bir davalık başlık. ayrıca gereken yerlere de şikayet edildi.
bunların götüne keser sapı sokucan bir hafta öyle gezecekler. hastasınız lan siz. ama tedavilik bir hastalık değil imha edilmesi gereken bir hastalık. kuş gribi zamanı tavukları kireç çukuruna atıyorlardı ya aynısını yapacaksın bu pedofililere.

ha diyorsan erkek de 15 yaşında tamam ergendir ikiside olabilir suç teşkil etmez ama doğru mudur? hayır.

edit: başlık bana kalmış.
güncel Önemli Başlıklar