bugün

akitlerin ve mehapelilerin sknde bile değildir. yerli ve milli sefalet yarattılar ülkede.
arkada sırıtan adam aslında bu videonun amacını net ortaya koyuyor.
bunu paylaşanlar çocuğun başını yaktıklarının farkında mı?

15 yaşında çocuk haklı ama sonu ne olacağını bilmeden konuşmuş. şimdi cbye hakaratten dava yiyecek. belki işten atılacak. bunun vebali var. sahip çıkacaklar mı bu çocuğa?

çocuk türkiyenin anasını sikti diyor. kendileri çıkıp açıkça türkiyenin anasını sikti diyemiyorlarsa bu yaptıkları çok büyük şerefsizlik.
kılışdaroğlunun ayıbıdır. derhal istifa etmesi gerekir. çocukta da fetocu ve sorosçu tipi var zaten. o kadar iha siha miha liha yapıyoruz hala isyan hala isyan..

ak mantarlar gelirler az sonra önden şey yapayım dedim.
(bkz: suriyeli çocuklar vs türk çocuklar)
Yurdumuzdaki kan emici asalaklar ve Mülteciperest orospu çocukları, bu haykırış sizin dibinize girsin!
Görüş okumuş yaşça büyükleri sözlükte vakit öldürdüklerinden sürünen Türk çocuğudur.

Matematik, fizik, kimya vb... Anlatımı sağlayabilen kitap yazmak üzerinde çalışacaklarına, sabahtan akşama pelinsu'nun meme ve götünü iftirada kullanmalarından mütevellit okul denen hapishaneden ibaret bi öğrenim sistemine inanırlar.

Eğer sizler anlatım için eğitimci gerektirmeyecek kitap yazabilecek kadar düşüneydiniz, bahsedilen çocuk bilemeyeceğiniz bi yerden okuyup yetişiyor olurdu. Ancak siz benciller de, tüm gün evde oturup kahve sigara içmenize rağmen, kontenjanı bok yokuna kullanım vardır.

Sizler en önemlimkontenjanı tuvalette sıçtınız aşağılık molozlar.

Şu sözlüğe bile bi klavye ekleyip, kolay öğretim yapılabilirdi her türlü matematik/fizik/kimya konularında. Bugün uzay müfredatında uğraşıyorduk. Ancak siz enbesilsiniz olm. Aynı zall gibi enbesilsiniz.
zavallı çocuk . tabii ayakta uyuyan milletin başına
her şey gelir . bunlar da iyi günlerimiz ......
normalde okulda olması gerekirken maddi zorluklar yüzünden sanayide çalışan elleri nasır tutmuş türk evladının haklı isyanıdır.

video;
https://twitter.com/zafer...1o3V70_6HEckQkjA&s=19

türk çocuklarına, türk vatandaşlarına ayrılması gereken kaynakları yandaşlarına peşkeş çekenler, çocuklarımızı ağlatıp ortadoğu'nun ipten kazıktan kaçmış nargileci piçlerini kucaklayanlar...
yaptıklarınızın bedelini ödemeden, bunların hesabını vermeden size huzur yok...