1. 1.
    polisin masum silahsız insanları dövmesi olmayan durumdur yazık...çirkin sizsiniz siz olmaya devam ediyorsunuz... sanki polis sütten çıkma akkaşıktı ırkçı pislik...
    4 -20 ... tarkan filmindeki ahtapot
  2. 2.
    mekan ankara istanbul olduğunda isminin önüne ansızın "savaşçı, devrimci" (!) gelen kişinin yaptığı eylemdir.
    aynısını diyarbakırda, şırnakta yapanla karşılaştıracak olursak yetiştikleri zihniyet aynı halbuki.
    5 -4 ... nardaninciler
  3. 3.
    polisin masum insanları dövmesi etmez o sözde polislerin hukuksuzluğu etmez evet... yazık..
    2 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
  4. 4.
    polis terörüne gözlerini kapamış evet insanları palayla saldıran zatlar etmez evet...
    -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
  5. 5.
    al işte itiraf halka saldırsınlar en silahlar insanlara bile biz ise diğer yanağımızı mı uzatalım kedi bile en sonunda şiddet gördüğü yerde en sonunda birilerini çırmaklar..
    1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 6.
    Çocuk öldürmeyi normal göstermeye çalışan bazı eşhasın hezeyan konusu.
    -4 ... usualsuspects
  7. 7.
    Tomaya da domalmış ergendir.
    3 -3 ... zenci forvet
  8. 8.
    polisin halka zarar vermesi, hatta bilinçli şiddet uygulaması kadar büyütülecek bir şey değildir.

berkin elvan'ın kafasına isabet eden o şey onun yerine ordan geçmekte olan türk bir çocuğa-
    özellikle belirtiyorum ki ırkçı tayfa çıldırmasın- gelmiş olsaydı o ölecekti.

o zaman da polisi mi savunacaklardı yoksa çocuğu mu bunu iyi bir şekilde idrak etmelerini istiyorum. cevap belli ama söylecek yüzleri yok.
    bu çok net.

gerçi o polis fetodan içeri atılsa siz o polise de söversiniz o ayrı konu.

(bkz: omurgasız) iyi okuyun bu kavramı zira sizi tanımlıyor.
    3 -5 ... cold coffee
  9. 9.
    25 yaşında olsaydı kendini bir yerde patlatırdı.. siklemeyin şu teröristleri.. polis insan değil mi orospu çocuğu? onun evladı evde babasına taş atılırken ne düşünüyor? berkin denilen piçin ölümü kazayla oldu, hemen hastaneye götürüldü, 40 gün sonra öldü... yasin nasıl öldü peki? başını taşla ezdiler, 3. kattan attılar yetmedi üzerinden arabayla geçtiler... bazı sorular soruyorum şimdi..
    hangisi vahşice?
    yasin kürt değil miydi?
    ismi yasin olduğu için mi önemsemediniz? devrim,berkin,dicle gibi olsaydı ciddiye alınır mıydı?
    annesi katil devlet diye bağırmadı diye mi kürt saymadınız?
    onu kim savunacak, ondan neden tek kelime bahsetmezsiniz siz şerefsizler?
    polis terörü derken kendiniz kanıyor musunuz bu yalana? o polisin görevi ne? senin gibi babasız piçleri sokaktan toplamak mı?

bir entrye birden fazla resim eklemek

bir entrye birden fazla resim eklemek

15 yaşında polise taş atmak

not: 40 değilmiş daha fazlaymış.. ilgilenenler bildirdi.. çok da sikim de ya.. ne vahşice ölüm ama ...

2. not: ne çok terörist var ülkem de.. savunduğunuz teröristler kafanızı taşla ezmez umarım..yada görev yaptığınız okulda yakılmazsınız.. yada ambulansla giderken önünüzü kesip yakmazlar sizi... yada çarşıda gezerken ensenizden vurulmazsınız umarım... aksi halde muhtemelen sizi savunan ben olacağım.. ve o teröristler burada benim entry mi eksiliyor olacaklar.. hain köpekler..
    7 -4 ... makara muko
  10. 10.
    Öldürülme sebebi veya bahanesi değildir.
    2 -4 ... usualsuspects