1. 1.
    bunca zamandır yapmamışlar. şimdiden sonra bak biz ne çok çalışıyoruz diye göz boyayıp yine oyunu çalıp kaçacaklar ve akıllarınca tüm kapıda bekleyen suçlardan davalardan yolsuzluklardan da sıvışacaklar. bunca senedir yapamamışlar şimdi artık üretim ekonomisine geçirmek güya akıllarına gelmişmiş artık ülkeyi düze çıkaracaklar ha ve sende buna inanıyorsan yandık.
    1 -1 ... kakandoboy
  2. 2.
    o toplanan vergiler araştırmaya harcanıyor yanlız. o ihalar dua ederek olmadı hatırlatmak istedim.

araştırmada ucuz bir iş değil. amerika yüzlerce milyar döktü bu işe.
    -1 ... betonayakkabi
  3. 3.
    lan iha dediğin zaten icad edilmiş bir şey bu ezberlerle gözünü boyamaktan başka bir halt yapmıyorlar. türkiye olarak asıl şunu sorgulamalıyız yıllardır bu terör denen bokluğu çözememişsek ve yıllardır aynı yerde dolaşıyorsak bunca genç insan bunca maddi kaynak gitti ve bir adım yol gidememişsin. ve seçimler akıllarına gelince güya kendini kahraman ilan etmek için güya biz bunları şimdi bak bitiriyoruz masallarını bir 40 senedir dinliyoruz. artık bu boklu bayat masallardan herkes bıktı. sen asıl şunun hesabını ver millet sana büyük kredi vermiş sen bunları değerlendirip daha şeffaf daha ilkeli hukuğa bağlı ve asıl en önemlisi üretime dayalı bir ekonomiye bu ülkeyi geçireceğine bunları yapmadın yandaşlarınla bol bol soydunuz ve kapkaç ekonomisini sürdürdün. gidin bakın yıllardır orta sınıf ve alt sınıf hep daha fakirleşmiş ama bankalar kar rekorları koçlar ağaoğlular hep kar rekorları kırmış. bu yalancı sahtekar kan emicilerden bu ülke kurtulup halka yarıyacak birilerinin artık gelmesi lazım. bu son besmeleli tekbirli hırsızlar daha dün avurtları çökük ayakkabısı delik çocukları burs dilenen sülükler bugüne bakıyorsun ma aile çete gibi trilyonlarla leblebi çekirdek gibi oynar olmuşlar. lan devlete çalışıp bu kadar zengin olmak nedir bunun izahı yok. sahtekar aç köpekler.
    ... kakandoboy