1. 1.
  bir kere yalan yoktu. adam kapı numarasına kadar doğru yazıyordu. sonra mirc geldi mertlik bozuldu.
  ... true
 2. 2.
  Yeni nesil anasının amından tablet, ve telefonla çıkıyor. Bu kesinlikle doğru değil.
  1 ... gethere
 3. 3.
  çünkü o yıllar 30 yaşında olanların büyük bir kısmı şu sıralar 45 yaşlarında ve bıyıklarına bulaşan ayranı silmeden, cümle kurmaktan aciz sonradan görme halleriyle internette dolaşıp kadınlara sarkıyor.
  ... tornaci tacettin abi
 4. 4.
  15 yıl öncesi... Şu günü baz alırsak 2003 yılına tekabül ediyor. Evet, kabaca ele alacak olursak 90ların sonu, 2000'lerin ilk yarısı...

  Aslına bakacak olursanız, hadi şansımızı zorlayalım, 2010'a kadar internet ortamı gerçekten güzeldi. Ne zaman ki küresel sosyal medya iyice egemen olmaya başladı; Akıllı telefonlarla beraber, twitter, facebook derken, instagram ve niceleriyle beraber tam bir curcuna alemi içinde bulduk kendimizi.

  Herkesin elinde bir internet cihazı var artık. 2000'lerin ortasına gelene kadar, internete bağlanırken "cııırt cıııyk cıızııkk" diye sesler gelirdi. Hey gidi günler hey...

  eskiden gerçekten her şey güzeldi. şu dünyada anladığım kadarıyla her şey başlangıçta güzel, popülerlik konu ne olursa olsun masumiyeti baltalıyor, güzelliğe zarar veriyor.
  ... eraslan5
 5. 5.
  56k dönemi en güzeliydi ki bu da 15 değil yaklaşık 20 yıl öncesi demektir. ICQ'nun Mırc'in kullanıldığı, 2mb'lık mp3'ü download etmenin 7-8 saat sürdüğü günler...özlemle ve hasretle anıyoruz...eh tabi o yıllarda benim gibi ultima online oynayanların ödedikleri astronomik telefon faturaları da cabası.
  2002'de adsl geldikten ve yaygınlaştıktan sonra işin rengi baya değişti diyebiliriz. ama asıl olay facebook'un açılmasıyla patladı...(2004 başları)
  ... keshberfo
 6. 6.
  soru çözülen siteler vardı.hey gidi.cevap olurdu açıklamalı,konu tadında.ama 14 yıl önceydi 15 değil.
  ... deli anlamindaki de