bugün

https://www.youtube.com/w...ab_channel=Yeni%C5%9Eafak

bu videodan da izleyebileceğiniz Ankara özel harekat merkezine yapılan saldırının sonucunda 42 polisimiz şehit oldular. çatışmada değil. oraya savaş uçakları ile yapılan saldılar sonucunda şehit oldular.

şimdi klavye başında orda şehit olan polis kardeşlerimizin anısına saygısızlık yapıp siyasi çıkar uğruna darbe tiyatroydu, şöyleydi böyledi diyen adamın şerefinden şüphe ederim.

42 candan da utanmaz adama söylenebilecek an basit şey şerefsizdir.

bakın hükümeti eleştirin, siyaseti eleştirin, ak partinin içinde fetöcüler vardı deyin. ama 15 temmuz gerçekten bir darbe teşebbüsüdür ve gölbaşında olanlar gerçektir. 42 polisimiz haince şehit edilmiştir.
şehitlerimiz üzerinden böyle alçakça bir söylemi ben kabul etmiyorum.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Zamanında fetöye hoca efendi deyip ne istediyse verenler şerefsizdir bizler değiliz çok şükür. Biz zamanında da fetöye nefret kusuyorduk, hunharca küfür ediyorduk keşke o zamanlar adam gibi tepki koysaydınız ortaya.

Şu hal ve hareketleriniz hiç samimi değil. Vatan haini falan demeniz şeyimizde değildir bilginiz olsun.

Öyleyse muhalefetin, "15 temmuz arastirilsin, varsa siyasi sorumlulari da çıksın" önergesi, iktidar tarafindan neden kabul edilmedi.
Eniştemizden haber alamadık biz. Bizde öyle enişte nerede? Ellerde ne enişteler var be! 15 Temmuz tiyatro değil, onun babasıdır. Adil Öksüz'ü önce yakala, sonra uçağa bindirip gönder; bir de kalk bunun kalkışma olduğuna inan, öyle mi? Tozu az tüketin arkadaş! Boş tost ve boş baklava... Ve benzerleri. Adı üstünde, boş olacak. Toz bile olmamalı içerisinde. Tarifi Binali Yıldırım'ın oğlundan mı aldınız birader?
sadece şunu merak ediyorum; o gece ankara'da meclis binası defalarca üst üste vurulurken saray neden vurulmadı?
(bkz: Kendi dilini bilmekten aciz vatansever)
(bkz: tiyatro)
(bkz: Türk dil kurumu)

A benim küçük aktrolüm.
Arkadaşlar farkında mısınız hiçbir muhalefet partisi 15 temmuz'a tiyatro diye bir şey demiyor. kontrollü darbe girişimi diyorlar ki doğrusu da bu.

Tiyatro olduğunu söyleyen iki kesim var birincisi fetullahçılar ikincisi geri zekalı komplo teorisyenleri.

Evet devleti fetö'ye teslim eden akp'dir, evet 15 temmuz'un yaşanmasında akp'nin büyük sorumluluğu vardır. Ama bu olayın tiyatro olduğuna ciddi ciddi inanan birisi geri zekalıdır kusura bakmayın.
Doğrudur. 15 temmuz tiyatro değil projedir. Hatta dönemin başbakanı "En sevmediğim proje 15 temmuz" demiştir. Projedir.
Tiyatrodur o tiyotro olsa duramazsın.
bu insanların katilleri fetönün siyaset ayağındaki sorumlularıdır. onların kim olduğu seçimden sonra ortaya çıkacaktır. merak etmeyin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.