bugün

307 milyon tl'dir.
Ve 15 temmuz şehit ve gazilerine dağıtılmadan hazineye aktarılmıştır.
Ahahahaha.
dask ( zorunlu deprem sigortası ) için toplanan paralar gibi "yol" yabılması için harcanmıştır.

geçen seneki milli piyango büyük ikramiyesi ( 70 milyon ) lira içinde milleti heveslendirip milyarlarca liralık bilet sattılar. sonunda 70 milyon lirayı bile vermediler kimseye hazineye kaldı hahahasktr. lan bu kadar aklı ile oynanıp hala nasıl memnun olabiliyor insanlar aklım almıyor. hala canımız feda diye diye geziniyorlar akbabalar gibi. kayıp trilyon davası, deniz feneri davası, akbil skandalları, iski skandalları falan vardı. o günlerde daha yolun başlarında bugünler için spoilerlar verildi defalarca ama bizim millet tuhaf. hani bir laf var ya şey edersin aldırmaz ama ibne dersin kızar diye. muhalefet ülkenin yararına ne söylerse söylesin küfürler ediyorlar ama ülkenin zararına iş yapan kim varsa omuzlarında taşıyorlar.
hala dağıtılmayandır . bunu kılışdar yapsaydı edilecek küfürleri tahayyül bile edemezdik.
Toplanan birçok bağış, yardım paraları gibi, amacına uygun değil, ne idüğü belirsiz, muamma amaçlarla, hokus pokus marifetiyle ortadan yok edilmiştir.

Bu yöntemleriyle, insani değerlerimizi, vicdan denen o şahane unsuru, acıma, empati yapma gibi davranışlarımızı körelttiler ne yazık ki.
Gözümün görmediği, oturup konuşmadığım, tanık olmadığım hiç ama hiç kimseye yardım etmiyorum artık.

Boy boy asılan afişler, yardım çığlıklarını anlatan pankartlar..vs.. Bunlardan zerre etkilenmiyorum ve kılımı bile kıpırdatmıyorum.
Çünkü yardımımın ulaşacağı konusunda derin şüphelerim var.
Bir toplumun başına gelebilecek en berbat sorunu yaşıyoruz. Güven sorunu!
Heyhat!
kabataş görüntüleri yayınlandığı gün dağıtılacaktır.
Hazineye aktarılmış ve şehit yakınlarına/gazilere verilmemiştir.
Ahahaha.
önce hüpletip, sonra da güpletilmiştir.

plana göre, çıkmaz ayın ilk cung aasında ödenecektir.
Bunlara dayak atmışlardı en son. Baya da temiz zopaydı.
deprem için kesilen vergiler gibi buhar olup uçup cengiz.kalyon ve benzeri kodamanların cebınde tekrar canlanmıştır.
suriyeli ve zengin pezevenklere verilmiştir. Ülkede adalet yok gerçekten
Sorgulayan fedoncudur. Güzel şarkıları var kendisinin.
güncel Önemli Başlıklar