bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    okul oncesi çağ cocuklar dede nine terorunden korunmalıdır. yoksa onlar tam tersini anlatacak.

swh.
    3 ... erecteo
  2. 2.
    Tarih dersinde de okutacaklar ya en acisi bu.
    9 -2 ... o kendini biliyor
  3. 3.
    Yıllar öncesinden hazırlıkları başlamıştı zaten. Andimiz kaldırıldı Atatürk ün resmi okul kitaplarından çıkarıldı 23 nisan 19 Mayıs kutlamaları kisitlandi.zaten amaç belliydi.
    17 -2 ... hanimefendi zuleyha
  4. 4.
    daeş ( ışid ) ve pkk ile beraber girmiştir. tüm detaylarını verebilecekler mi acaba ? bu darbe kalkışması öyle 2 günde olmadı malum 2002 den beri süregelen bir süreçti. kimler ön ayak oldu kimler ne istedilerse verdi kimler dön ne olur diye elebaşını çağırdı bunları da anlatsınlar ki sağlıklı bir eğitim olsun..
    19 -4 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    seneye oğlum okula başlayacak. baba 15 temmuz işledik anlamadım anlat dese ne bok yiyecem bilmiyorum.

olayın aslını anlatsam kitapta yazanla uymayacak çocuk ikilemde kalacak, kitapta yazanı anlatsam doğruyu öğretmediğim için içim rahatsız olacak. bakalım hayırlısı.
    8 -4 ... forza antalyaspor
  6. 6.
    Bunun yanı sıra bir ülke herhangi bir cemaatin kucağına itilirse neler olacağı ve ileriki nesillerin kandırılma ihtimalinide ortadan kaldırır.ayrıca laiklik ilkesinin önemide böylece anlaşılmış olur.
    5 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    nineteen eighty four romanında big brother'ın tarihi yeniden yazması gibi bunlar da, sözüm ona, çaktırmadan alttan alttan değiştirmeye çalışıyorlar tarihi. gelecek nesiller bilmeyecek bir çok şeyi ve öğrenemeyecek de. bütün kaynaklar bunların kendi çıkarlarına göre ayarlanıyor.
    4 -1 ... eyra
  8. 8.
    Müfredata ne şekilde girdi bilmiyorum ancak 17 Temmuz Pazartesi günü kızımı anaokuluna bırakmak için gittimde 15 Temmuz köşesi yapıldığını gördüm. Muhtemelen milli eğitim zorunlu tutuyor.
    6 ... yasak merve
  9. 9.
    60 darbesi bile konu alınmazken, bir tarihin tarih sayılabilmesi için üzerinden en az 50 yıl geçmesi gerekirken bunlar nerdeyse 15 temmuzdan önce ders olarak işletecekler. 15 temmuz 2016 dan önce darbe konusunu işlemeyen tarihçileri fetöcü diye suçlasalar şaşmam.
    6 ... kangurubu
  10. 10.
    15 temmuz' da kalkışmaya karışan üst düzey ordu mensuplarını kimlerin atadığını,

darbenin siyasi ayağını araştırma talebini reddeden partiyi,

ordusuna hükmedemeyip silahsız insanları sokağa dökerek yüzlerce insanın ölmesine sebep olan ama yasada başkomutan olarak geçen cumhurbaşkanını,

çok değil darbeden bir kaç ay öncesine kadar terör örgütü fetönün liderine methiyeler düzen devlet adamlarını da "delikanlı" gibi yazacaklarsa sakıncasız bir durumdur.
    7 ... oha lan nick buldum