1. 1.
  15 temmuz tamamiyle boş bir gün her iki tarafında birbirinden farkı yok. Her ikisi de dinci siyasal islamcı zaten.
  Bugünlerdeki insanların doğal yürüyüş haklarına izin vermeyip ellerinde ne tür pankart taşırlarsa taşısınlar, polislere gaz sıktırıp sonrada, ezan ıslıklandı yok bilmem ne deyip duruyorlar yazık. Şu anki durumunun 15 temmuz öncesinden ne farkı varki yok. Başka dinci kuvvet gitti başka dinci kuvvet hala yerinde sayıyor. Bu boş 15 temmuzuda kim engellerse engellesin desteklerse desteklesin!
  4 -1 ... saban filmindeki gulyabani
 2. 2.
  boş kurmaca. ibneliğin biri bin para, ileride siz de göreceksiniz ama ne diyeyim ben size.
  1 ... emihotspace
 3. 3.
  Bunu tarih yazacak...

  Ordu içindeki gerçek askeri kültür almış Atatürkçü subaylar bu darbeye destek vermiş olsaydı bu kalkışma 81 ile yayılacaktı.

  Bunu, bu kalkışmanın ilk haftalarında akp’ye yakın medya bile söylüyordu.Şimdi dememiş gibi davranıyorlar.
  4 ... mavi huydur bizde
 4. 4.
  Evet Atatürkçü subaylar isyan etmemiştir ancak bundan ziyade ben 15 temmuzu kimin çıkarttığına bakıyorum

  Sağcı, dinci, cemaatçi tayfa çıkarmadı mı bu isyanı?

  Ülkeye hep solcular zarar veriyor değil mi? Hanimiş bakiyim bebişlerin afyonu?

  Bunlara afyon verin aman bu ülkeye cemaatçilerin dincilerin ne kadar büyük zararlar verdiğini görmesinler. hepsini solcular yapıyor zannetsinler.
  2 -1 ... keyf kahyasi
 5. 5.
  Ve Darbeye tiyatro diyenlerin saçmalamaya başladığı andır. Lâkin bu önceden tahmin edilmişti.

  1 darbeye yardım et,
  2 darbe başarısız olunca tiyatro de,
  3 darbeyi biz engelledik de.
  2 -3 ... desifreleyici
 6. 6.
  açık konuşmam gerekirse 15 temmuz gecesi bir hovardalık peşinde şehir dışındaydım. olayları görünce bir akp ve tayyip düşmanı olarak ince işlerime ara verip başladım sevinçten yengeç dansı yapmaya, tabi bu sırada da koşa koşa hemen tekelden 1 kasa bira aldım ne olur ne olmaz diye.

  sonra biraz idrak etmeye başladım, ulan canlı yayında darbe mi olur? babası fetöcüler tarafından zorla emekli ettirilen atatürkçü subay oğlu tanıdığım vardı, sahi dedim bi onu arayayım bakalım olayın iç yüzü ne, ne durumdayız öğreneyim. arkadaşımın söylediğine göre babasının haberi yokmuş, onu geçtim halen görevde olan veya diğer emekli olan hiç bir arkadaşının da böyle bir durumdan haberi yokmuş. biliyorsunuz ki bu gibi durumlar meydana geleceği zaman emekli subayların dahi haberi olur, ancak bu olay bambaşka, bilen kişi sayısı 3-5 komutan ve rus istihbaratı. zaten enişte haber verdi söylemindeki enişte de putin oluyor.

  uzun lafın kısası ortada engellenen bir şey yok, ortada bir darbe veya kalkışma da yok. ortada büyük bir tiyatro oyunu var. bu oyunla da gelecekteki olası bir darbenin önüne geçmiş ve fetöden de kurtulmuş oldu akp, bir taşla iki kuş.
  3 -1 ... mcmlxxxvii
 7. 7.
  Ciddi konularda başlık açarken biraz düşünelim lütfen.
  Zira bu şekilde 15 temmuz un meşruyetini kabul etmiş olursunuz.

  Biri çıkar da hani 15 temmuz tiyatroydu dese ne diyeceğiz.
  23 -1 ... kutsal cezmi
 8. 8.
  akp'lilerin inkar ettikleri hakikat. bunlara kalsa tsk'ya "muhammed'in ordusu" diyen fetöcüler islamın ordusuydu. aklı başında atatürkçü paşalar televizyona çıkıp konuşmasalar, kışlalarını kontrol altına almasalar yanmıştık.
  3 -1 ... acele etme papaz efendi
 9. 9.
  300 milyon lira para. şehit ve gazi yakınlarına yardım için bağışlanan para. Ne vakıf var, ne para. Utanmadan bu gerçek yokmuş gibi davranıyor insanlar.
  Ne desem boş.
  1 -1 ... huzursuz adam
 10. 10.
  Kemalistler engelledi Şerife boz gibi sahtekarlar da nimetlerinden faydalandi.
  6 ... turkmen begi