1. 1.
    10 15 yıl içinde net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Şimdilik bize ne anlatılırsa ona inanmış gibi yapmakla yetinmek zorundayız.
    4 -2 ... bexdever
  2. 2.
    Hiç bir zaman ortaya çıkmayacaktır.
    2 -1 ... roott
  3. 3.
    tarihteki hangi yalan ortaya çıktı ki. bakın ben anlatıyorum anlatıyorum eksilenmekten başka bir boka yaramıyor.

bundan 10-15 sene sonra benim gibi birisi çıkıp bu 15 temmuz safsataydı, hepsi yalandı diye burada yazarsa emin olun hiç kimsenin sikinde olmayacaktır. tıpkı şunlar gibi:

(bkz: saklı tarih)
    4 -1 ... gok kubbeye kadar yolu var
  4. 4.
    akıl kölesi edilmiş tipler, emir kulu ne olduğundan habersiz askerlerin üzerine saldırtıldı. fetöcü bir kaç manyak, öğrencileri toplayıp sahaya sürdü. erdoğan, bangır bangır bağırıp kendini tek haklı çıkardı.
    1 -1 ... cenkiss
  5. 5.
    Osman Özsoy adlı fetöcüye de sorulması gereken gerçektir.
    "Prof olacağıma albay olsaydım" demişti malumunuz, girişimden bir ay kadar önce.
    Bu önemli bir delil benim için.
    1 ... derkrieger
  6. 6.
    Mit müsteşarı öğlen saatlerinde duyum alıyor, ne darbe komisyonuna çağırıp ifade aldılar ne de görevinden alındı.
    Genel kurmay başkanı dahil kimseye haber verilmiyor üst düzey komuta akşam saatlerinde düğüne gidiyor.
    Cb rte olayı öğrendiği saat ile ilgili çelişkili konuşuyor.
    Herkesi atlatacak kadar gizli çalışmış gibi gözüken hainler gece darbe girişimi yapmaya kalkıyor.
    Darbe araştırma komisyonuna 15 yıl önceki gk Başkanı çağrılırken, olayda birinci derecede rol alan mevcut gk Başkanı çağrılmıyor.
    Öğretmen, polis, asker, sgk memuru, savcı, vali, futbolcu, basketçi VS hemen hemen her meslekten fetöcü bulunup çeşitli cezalar alırken, bir tane bile milletvekili örgüt üyesi veya bylockçu çıkmıyor.Hain örgütün siyasi uzantısının mecliste araştırılması teklifini, iktidar partisi reddediyor.
    Daha fazla bilgi vermeye gerek yok bence.
    1 ... realdeal