bugün

2 hafta sonra yapılacak düğünümü düşünüyordum.
Koca bir ülkenin kandırıldığı yada kanmak zorunda bırakıldığı hala daha hakkında konuşulmasından tedirginlik duyulduğu gerçeklerin 5-10 yıl sonra ancak gün yüzüne çıkacağı gün.
dayımın tankı durdurmaya gidiyorum diyerek evden çıkıp kahvede pokere oturması.
Marketten makarna stoklamak.
Soruların çalındığının ve ülkenin yarısının fetecu diğer yarısının ...

Ne bilim işte hala anlaşılmayan bir durum..
O gün dahil haftalarca internet başından uykusuz uykusuz ülkeyi takip etmek. Gerekli gereksiz sinirlenmek. Hayattan bezmek. Her şeyin anlamsız gelmesi, reklam üstüne reklam yemek, gerçek filmi hiç izleyememek.
marketlere koşanların halleri ortada .

millet suratlarına tükürüyor artık onların . ama onlar yağmurdur hahaha diyip üzerini örtmeye çaba sarf ediyorlar .

adım gibi eminim savaş çıksa bunları bulamazsınız . 15 temmuz bir çok yönden kimin ne mal olduğu ve olabileceğini gayet güzel ve temiz bir şekilde göstermiştir .

15 temmuza boşuna tiyatro demez bu kansız soyları işlerine gelmedi sonuç bekledikleri gibi olmadı çünkü .

darbe başarılı olacaktı cehabe de istemedikleri bir çok şeyden kurtulmuş olacaktı !

sonra yine atatürk maskesini takacak ve istediklerini yapacaklar dı .

geçmişte yaptıklarını yani !

artık camileri ahır yaparlardı . baş örtülü kızları yaka paça okullardan atarlardı ezanı ingilizce bile okuturlardı .

türkce okutmak kin ve nefretlerini dindirmezdi yani .

çiğ çiğ yerlerlerdi müslümanım diyeni . hatta m harfini dahi alfabeden çıkarırlar dı .
makarna almak için kuyruğa giren güruh kesim.
babamın, "zıbarın yatın lan böyle darbemi olur amk" diye gürleyen sesi. adam 12 eylül darbesini görmüş ondan iyisinimi bileceğiz.