1. 1.
  başlığı yazanı göremiyordum da, provakasyon yapmaktan amını ya da çükünü kestiririm senin ananzaxd
  6 -1 ... rockonbaby
 2. 2.
  ayyaşın ayyaş ordusu bi işe yaramaz. kendileride taptıkları tanrı da yok şimdi.
  4 -9 ... ruzhan
 3. 3.
  Sikin birbirinizi ete göte para vermeyin modundaydı. .
  7 -4 ... vigilante8
 4. 4.
  Atatürk ile alakaları yok. Darbe olurken sevinen kişi atatürk ' ü hiç anlayamamıştır.
  5 ... uzak diyarlarda evli barkli
 5. 5.
  Hapisteydi. Orduyu fetöye teslim etmedikleri için iftiralar atıp hapise atmıştınız ya hani.
  13 -2 ... cold man
 6. 6.
  kimisi belediye binasın dan izledi kimi belçika dan tweet attı kimisi darbe durduktan sonra ülkemin beyin ölümü gerçekleşti dedi vesaire vesaire.
  3 -1 ... saliokcu
 7. 7.
  Marketlerden yeteri kadar gıda depolanmış, atm den paralar çekilmiş evde oturuyorlardı. Ne askeri ne Atatürkü bunlar da nerde o göt. Tuvalete kadar gidemeyip koridora işeyen ayyaş topluluğu bunlar. Bunları sadece milli bayramlarda bu ülkenin sahibi biziz çıktık açık alınla falan anırırken görürsünüz. Cepheye mermi taşıyan kara çarşaflıların çarşafını yırtar bu muşmula suratlılar, ülkeye gram faydaları yok bunların.
  3 -6 ... napacuhh
 8. 8.
  BAZILARININ ÖNÜNÜA AÇMIŞTIR, NEYSE Ki iKiNCi BiR iRAN OLMAMIZ TÜRK BiLiNCiNDE OLAN ASKER VE POLiSLER SAYESiNDE ENGELLENMiŞTiR. KAYMAĞINI BAŞKALARI YESEDE, HIRSIZIN HiÇ Mi SUÇU YOK SÖZÜ AKILLARDADIR.
  3 -1 ... gamble
 9. 9.
  Fethullah piçine ve ışık evlerinde abilere badeleme yaptıktan sonra fethullahın kasetlerini izlerken önünde secde eden itler şimdi kalkmış martaval anlatıyor. Oğlum sizde çok iyi biliyorsunuz ki köprüde şehit olan 248 kişinin kanı sizin elinizde, hala kurumadı. Atatürk ölmüş gitmiş. Bu saatten sonra kimseye ne faydası ne zararı olur. Yüzsüz pezevenkler. Kolayını bulsanız babanızın yatak odasına alacaktınız Fetöş denen orospu çocuğunu.
  4 -1 ... castlerock
 10. 10.
  15 temmuz da atatürkün askerleri nerdeydi
  3 ... ebu zindik