bugün

Pogba ıskalamasaydı 5-2 olacaktı.
Subasic denen gerizekalıya sövdüğüm maçtır. Ulan 2 golü de yerinde durarak izledin Loris Karius musun yoksa para mı aldın Fransızlardan? Allah'ın belası Fransa gram hak etmemişti hele Mbappe denen yavşak bu yaşta Dünya kupası kazandı diye yakında Ronaldo ve Messi'den üstün görenler artacaktır.
ilk golde o frikiğin verilmesi hatalı karardı bence. griezmann orada kendisi düştü, hırvat oyuncu sonradan ona takılıp düştü. hatalı karar yüzünden yedikleri o golden sonra hırvatların oyun planı bozuldu, onlar açılmak zorunda kalınca geriye yaslanıp sinsi kontra futbolu oynayan fransızlara (fransız dediğime bakmayın içinde fransız'dan başka herşey olan takım) gün doğdu. ayrıca penaltı pozisyonu da çarpmaydı, kasti bir hareket yoktu.
Hırvatistanın kazanmasını istediğim maçtı, lakin Fransa kazanmıştır. Hırvatlar biraz aceleci ve acemice davrandı sanki. Sağlık olsun. Darısı Türk milli takımına.
Dünya Kupası bittiğine göre sahneyi dünyanın en güzel kızlarına yani Türk kızlarına bırakabiliriz.
Günahım kadar sevmem ama son 2 golle fransa hak etti beyler.
Barcelona kargalarını zırlatan maç.

Zırlayın yavrum, zırlayın evladım.

Huhahahahahahhaaha
Mükemmel bir futbol anlayışı, muazzam bir Modric ve harika oyunlar.. hakkınızdı ama olmadı, size helâl olsun çocuklar.
En zevksiz dünya kupası final maçlarından birisidir.
Fransa gol attıkça khaledin C'est la vie şarkısının çaldığı maçtır.
Final maçı değil de hazırlık maçı sanki. Bu ne len. Madem oynamayacaksınız neden çıktınız buraya kadar. 4 yılda bi final zevkimiz var onun da anına koydu hırvatlar.
4-1 Hırvatistan maçı kendi elleri ile verdiler.
ne demiştik? yallah köyüne. o leş defans hattıyla buralara gelmen bile büyük şans.

———————
fransa’nın çıkartamdan üç posta atacağı maç. avrupa’nın köylüleri kupa rüyasını boşa görmesin.

horoz domalmaz, tavuk da gömemez.
———————
fransızların kötü oynayarak bala göte yenecekleri maç olacak anlaşılan.
Hırvatistan'ın hak ettiği kupadır.
Yapma be Hırvatistan.
Fransa'yı tutan liberaldir.Kupayı Fransa alırsa bir daha Fransız filmi de izlemem.
Cannes falan bitmiştir benim için.
Öyle gıcık oldum ben bu it heriflere..
Artık adını nasıl koyarsanız koyun.

Teknolojiden en çok yararlanan takım:Fransa

Kupanın kaderini değiştiren teknoloji: VAR

Gruptan elenecek olana kupa veren icat: VAR

Adalet: VAR
1 şut 2 gol futbolun katili fransızlar.
Ne 3dk'sı yarım saattir video izliyon aq hakemi.
Fransanın şut çekmeden 2 gol bulduğu maç.
Fransa çocuğu koymuştur. Hırvatlar kim amk dedirten maç oluyor şu an.
Alakasız şekilde kale arkasında ankara gücü bayrağı vardır.
Yürü be hirvatistan sen bu kupayi hakettin.
hırvatistan periledi. 1-1.