bugün

Malum girişim sırasında yazarların yapmakta oldugu eylemlerdir.

baba aldık semaveri, çay demleyecez, (ankara) kayabaşındaki hapçı tayfa aradı;
"gardaş burada f-16'lar dolaşıyor. altı üstü iki torba tutuyoruz, artık bombalayacaklar mı la bizi" dediler. bi gariplik olduğunu anladım o an. tamam oralar illegal yerler ama, altı üstü geceleri iki tane helikopter dolaşır bazen o kadar.

5 dakika içinde internet kesilir gibi oldu. sadece bir an için twitter'a girer gibi oldu, orda da bir post gördüm "darbe oluyor"

lan altı üstü bi semaver demleyip keyif yapacaktık, çok gördü fetöcü ibneler bize. bana bak gülen pezevengi, o çayı istiyorum oğlum. seni iade ederlerse ilk mektubu ben yazacam. muğladan 18 ton altının çıkmış, o çayın parasını ödeyecek varlığın da var yani.

hala sinirliyim amk. safkan ingiliz çayı demledik, senin yüzünden döktük ibnenin evladı.

internet açılana kadar da eve döndük. sonrası malum, olaylar olaylar
Evde film izlerken darbe olduğu haberini aldım.
Patlayan bombalari gök gürlemesi saniyodum. Mübarek iyi yağacak diye düsündum amk:)
800 km uzaktan kornaya basarak darbeyi püskürtmüştüm.
canlı yayında tiyatro izledim ben sabaha kadar. tuhaftı baya.

geberin.
Cips kola tv.
Maldivlerde kayak yapıyordum.
ark da dolanıyordum bizim serverın güçlü türkleri nglzce darbe olduğunu 1. boğaz köprüsünün kapandığını yazdı ing. den anlamıştım olayı sorna nereye gidiyorsunuz dedim dostuz ama samimi değil.

beni kabilelelerine almadılar çok iyi anlıyorum dinoları kaptırırım, açıkta kendi başıma gelirler yıkarlar falan bunu bilmiyordum, bir gün beni yakınlarına yerleştirdiler, sonra oyundak bütün türkler birleşecektik, benim kabiledekiler yan çizdi oyuna giremedi falan ben de tek başıma geliştim sonra salla gezinirken bir hafta sürüd ya da sürmedi yıkıldılar sanırım bir daha görmedim zaten diyorlardı yeni server konuşması oluyordu kabileleri rushb idi, 643 hiç unutmam olur da görürsem bir daha katılacağım onlara ingilizler tarafından yıkıldılar, hayret başka 2 kabile anlaşmış türk birliği olacakltı ben o gün onlara yardım ediyordum silah desteği sağluıyorum silah veriyorum falan bunlar ingilizi alıp tutsak etmeye çabaladı, sonra ingiliz kurtuldu sert geldi abi ki kabileyi yıktı, ben de hollandalı dostlar edindim onlarla birleşecektim türkçülük fikri çöktü, çünkü oyunda rush b ile bizim kabile, relax61 abimizin kabilesi ile benim kabile sonra uganda ile türk kabilesi adını unuttum bir de ben birleşecektik yine engel olundu hepimizi ingilizler yıktı rus kız oyuncuyla da az takışmadım değil rus çeteyi de yıktılar, en son bütün türklerin dost olduğu ngiliz kabile vardı, onlar bu kötü ingilizleri yıkmış oyunda 3 kez yıkıldım ve bıraktım en çok emeğime ve vaktime üzüldüm 2 ay sürdü.
çıktı sonra ben pc de ark oynamaya devam ettim, bizimkiler çağrıyı dinliyordu sonra sıkıldım tv ye geçtim haberler izledim ertesi gün de iişe erken gittim ama dükkan 8.30 da açılan dükkan 9 da açılmıştı millet haber dinlemeden çıkmamıştı evinden
evde ice - tea yudumluyordum, ne yapmamı bekliyorsun krdş.
Balkon'da çayımı yudumluyordum. Tepemden geçen helikopterleri falan sayıyordum. Benim için sıradan bir geceydi çünkü sabah uyandığımda herşeyin normale döneceğini adım gibi biliyordum. Şimdi beni fedöcü ilan ederler falan daha çok gülerim. O yüzden şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine sabır diliyorum.
işten geldimde kendimden geçmişim uyuyup kaldım , sabah uyandım televizyonu bi açtım vay aq götümde pireler uçuşuyorken darbe yapmaya kalkmışar nasıl uyuduysam topu bırak F16 bombası bile uyandırmamış beni.
Apartman kapımızın önünde çekirdek çitliyoduk. Bi kaç uçak geçince herkes eve haberlere bakmaya çıktı. Sonra olanlar oldu zaten...
Gene elimde bira, yahu uzun zamandır bu ülkede darbe olmadı azizim derken tijen i gördüm trt de. Güzel kadındı.
mesaiden gelmistim yemek yemeden uyumusum. korna seslerini duyuyodum. ucaklarin alcak irtifa ucusu sagolsun uyandirdi. noluyo diyemeden whatsapp grubundaki 2k mesaji gorunce bir sey var dedim. gkb esir alindi yazdiklarinda trtyi acim dedim yayin gitmisti.
meydanlara koşup devletimize sahip çıktık. evet.
Biz bu soruya gereken cevabı 15 temmuz'da verdik.
eniştemle oturuyorduk.
terör bölgesinde askerdim. her şeyden habersiz nöbetimi tutuyordum.
görsel
görsel
Henüz askerler köprünün girişini kapatmışken olayların ciddiyetini kavrayamamış halde yüzüstü uzanıp uyudum, f16 sesiyle uyandım.
cocuk piyesi seyrediyorduk, aksam, uykudan once...
buna inanip telef olanlar da oldu, havaalaninda basin toplantisi ile halki bu tiyatroya surenler de...
iyi bir tiyatro oyunu izlemiştim.
Yeni aldığım vestel tv yi izliyordum.
Yalan söylemiycem balkonda erik yiyoduk tayyip sokağa çağırınca da televizyon izleyip erik yedik.

Ne yani elimde türk bayrağı tankın önüne çıkıp direndim diye diğer kullanıcılar gibi yalan mı söyleseydim ?
tankın üzerine çıkıp için de ki böcekleri dışarı çıkarmaya çalışıyordum .

böceklerin altında tank olmasına rağmen bir bok yiyemiyorlar dı .

24 haziranda da oyumu ak partiye verecem ki iyice ezilsinler dipde kıyıda kalmış böcekler .
güncel Önemli Başlıklar