bugün

zarar edecek kadar enayidirler. para alınmaz mı yahu. aynen.
valla üzerinde atatürk olmayan para türk parası değildir.
o yüzden yok hükmündedir. 1000 tane 15 temmuz lirasını toplasan 1 tane atatürk'lü 1 lira etmez hatta atatürklü 25 kuruş bile etmez.
15 temmuz tiyatronuzu insanların bilinçaltlarına yerleştirmek istiyorsanız önce siyasi ayağını ortaya çıkaracaksınız,ucu kime dokunursa dokunsun adam olacaksınız dürüst ve adaletli olup kimin parmağı varsa herkesi tespit edip açıklayıp yargılayacaksınız.
15 temmuz dediğiniz olay ancak öyle saygınlık kazanır,1 lirayla,kitapla resimle ya da camış gibi bağırarak değil.
kimin dolara euro'ya secde ettiğini 17-25 aralıkta ve reza'nın itiraflarında gördük.
Geçen rakı aldım tekel de para üstü olarak bana bunu verdi, bende "şunu değiştirebilir misiniz" dedim.

Pişman değilim.
Türkçe olimpiyatlı olanı da almamıştık.

Biz haklı çıktık sonunda.
vatan haini cemaatının da resmini basmıştı

rezayla her türlü fırıldağı çevirip, tanımıyom la ben onu demişti

bu dinci işi

yarın bakarsın o paralarda yok olur

bunların her işi böyle

tanım : üzerinizde bulundurmayın. nolur nolmaz.
Geçmişte fetonun düzenlediği türkçe olimpiyatları için yine aynı hükümet tarafından bastırılan paraları almayan güruhtur.
Belli ki babasının parası. Kendi kazansa kuruşunu hesap eder.
15 termmuzun bir tiyatro olduğunu alman kanalı ard´de alman gizli servis şefi çıkıp anlattıktan sonra, bu konu alman medyasına yansıdıktan sonra- ulu hükümetimiz ağzını açıp tek bir kelime edememiş, tek bir yalanlama yapamamıştı.

acaba niye?

spiegel bile türkler bizi yalanlasınlar bnd şefinin iddialarını hukuki dayanaklar göstererek çürütsünler, valla onu ilk yayınlayan biz olacaz, söz, diye yazmıştı. akape´lilerin ağzını 15 temmuzla ilgili o zamandan beri artık bıçak açmıyo... konuyu unutturmaya çalışıyolar...

zaten o işin tiyatro oldugu chp´nin meclise verdiği "15 temmuz kalkışması araştırılsın" önergesinin oybirliğiyle akape ve mehape milletvekilleri tarafından reddedilmesinden belli diil mi?...fetö akape´ye karşı bi olay olsa, onun ilk araştırılmasını isteyen adamların akapeli olmaları gerekmez miydi?...

halkına tiyatro oynayarak, gerçekçi görünsün diye 250 vatanadaşını öldüren adamların yedikleri haltı bastırdıkları paralarla hatırlamaları iğrenç bir şey diil mi?...almıycaksın tabii 15 temmuz 1 liralarını. ben niye katil bir hükümeti yüceltiim ki?
Prensip olarak üzerinde atatürk resmi olmayan yerli para taşımıyorum.

Bu 10 sene önce ski taşşağı yalanan fetullahın türkçe olimpiyat parası için de geçerliydi, bugün de.
Doğrusunu yapan güruhtur.
Bunlar hatıra parasıdır ticaret ve alışverişte kullanılmaz.
Ayrıca Atatürk'ün olmadığı paranın bir değeri yoktur.