bugün

"soru başlığa cevap entry girmemek için, nasıl bir tanım yapacağını kara kara düşünüyor" cevabı gayet uygun olan soru cümlesi.
ONLiNE KAÇ BiLMiYORUM AMA BiRiSi ŞUAN BU ENTRYi YAZIYOR.

SEN BU ENTRYi OKURKEN...
'gökhan gönül dostları derneğini kurmuş muhabbet ediyorlar' diyerek yanıtlanması gereken sorudur.
zamanında 15 ile seslenilmiş olan ve şimdi 180 olarak değiştirilmesi gereken .
(bkz: söz meclisten dışarı)
cevabı kolay olmayan sorudur. "beş tanesi, online listesinde, eksi oy vereni bulmak için uğraşıyor. dokuz tanesi, özel mesaj atıyor. bir kişi bu mesajları silmekle uğraşıyor." şeklinde yorumlamak ne kadar doğrudur bilinmez.
3'ü tutmus
4'u pisirmiş
5'i yemiş
1'i hani bana demiş
2'si nah sana demiş
her sabah ise gelince yada kalkinca ilk is olarak uludagsozlug u acip sonra da gazeteleri okuyan yada maillerini kontrol eden veyahut isiyle ilgili programlari acan arada sirada da sozluge bakip, katkida bulunmak isteyen cefakar ve vefakar yazarlar ne yapiyor diye soruluyorsa cevabi bu entry de olan sorudur.
edit; anlasilmayan ve o saatte ne tur bir sapikliksa sol frame i cinsel icerikle dolduran yazarlarin ne yapmakta oldugu asil sorulmasi gereken sorudur.
(bkz: cevap vericem ama hangi 15)
(bkz: bilemiyorum altan)
hepsinin vardir bir isi , gucu ve nedeni cevabi verilebilecek bir basliktir. uretse de uretemese de (bkz: fikir) sozlugun emekcileridir onlar.*****
an itibariyle sorulacak soru. öyle ki entry kısırlığı yaşanmaktadır. *
(bkz: buralar eskiden hep tarlaydı)
(bkz: nostaljik değeri olan baslıklar)
eger online kisi sayisi fazla gözüksün diye sözlügü açik birakan uuserlar varsa gayet normal olan durum. *
hala (#46270) de ısrar ettiğim olay.
aynı zamanda, kimse yazmadığı zaman konuyu sol çerçeveye taşıyıp yazarlara mesaj vermek için kullanılan başlık. sol çerçeveye getirmek için ise illa ki içine bir mesaj yazmak gerekmektedir *.
O kadarda kötü bişey değildir aslında.sol frame'i girdiğin entry lerle değiştirdikçe sözlük tanrısı olmanın keyfi yaşanır,ego tatmin olur
okeye dönüyor **
(bkz: peki 62 tane yazar ne yapıyor)
(bkz: ne bakıyosunuz yazsanıza)
14 dakikada 2 entry nin girildigini gördügümde agzimdan çikan cümle.
büyük ihtimalle "söyleyecek güzel birşeyim yoksa susarım" diyip , bol bol okuyan düşünen , hayatı ciddiye alan , belkide fazla ciddiye alan 15 yazarın bir araya gelmesi sonucunda , anı yaşayan , fazla düşünmeden hareket etmeyi dogaçlama yapmayı seven birinin buna yine fazla düşünemden söyledigi zelzeniş.
(bkz: chat)
an itibariyle, girilen son entrylerin 10unun da bana ait olduğunu ve bunları 45 dakikalık bir sürede yazdığımı görüp, iç sesimin bana söylediği laf öbeği.
sözlük yazarlarının kendilerine yönelttikleri bir iç hesaplaşma sorusu
(bkz: biz ne yapmaktayız canlar)
belki de en sevdiği entrysi listesinde 40. sıradadır ve kaybetmeye korkuyordur.