1. 1.
  Patlamada 20 kadar subayın öldüğü ve yaralılar olduğu söyleniyor. işin can alıcı noktası ise kime ait olduğu bilinmeyen uçakların uçtuğunun iddia edilmesi.

  Hadi bakalım.

  15 nisan 2018 iran askeri üssü patlaması
  ... raid e kafa atan ana yuregi
 2. 2.
  sarı pipinin sihalarıdır. pis domuz.
  1 -2 ... ibni maymun
 3. 3.
  (bkz: hanım koş kartları getir)
  4 -2 ... t i b b
 4. 4.
  ya söylemiyeyim dedim ama dayanamadım, sanırım amerika -bunların hava savunmaları böyle oldukça- rusya ve iranı üstüste koyarak sker gibi duruyor, yoksa şüphen mi var?
  2 ... ibni maymun
 5. 5.
  Çok acayip lan. Tüm gün savaş çığırtkanlığı yapan medya da, sosyal medya kullanıcıları da görmezden geliyor bu haberi.

  Bak iran diyorum. Tam da suriye bombardımanının üzerine denk gelmiş diyorum. Bu gergin ortamda, hiçbir bahane yokken durduk yere askeri üs patlıyor. 20 subay ölüyor ve o sırada bölgede kimliği belirsiz uçakların uçtuğu söyleniyor. Savaş sebebidir oğlum bu.

  Tüm ülke neyin kafasını yaşıyor anlayabilmiş değilim. Sabahtan beri haber kanallarını ve gazeteleri tarıyorum. iki satırdan fazlası yok.

  Hayat bazen çok garip aq.
  2 -2 ... raid e kafa atan ana yuregi
 6. 6.
  iyi haber, 20 it gebermiş.
  2 -2 ... kingkong76
 7. 7.
  israil'in parmağı olması muhtemel saldırı. israil sürekli iran hedeflerini vuruyor ve açıklama yapmıyor. gizli uçaklar olarak kayıtlara geçiyor çünkü lübnan havasahasını kullanıp vuruyor.
  iran ise sürekli "haritadan sileriz" diye kuru tehdit ile cevaplıyor. suriye'de çol çocuğu öldürmesi kolay, götünüz yiyorsa israil'e de bir taş atsanıza? öyle 100 bin yıllık pers devleti, 1 milyon yıllık med tarihi demekle olmuyor bu işler. araplarla taşşak geçiyorsunuz, hadi sizi görelim farslar.

  israil geçen hafta "suriye'deki iran varlığı bize tek bir saldırı yaparsa rejimi tarihten sileriz" diye açıklama yaptı. bir de suriye'de iran'ın faaliyetlerine izin vermeyeceklerini söylemişlerdi. yiyin birbirinizi de ikinizden de kurtulalım.
  1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2