bugün

şifo mehmet'in antalyaspor'u ekstra motive ile oynatacağı maçtır. çünkü samet aybaba'nın suyu ısındı ve şifo mehmet'te sezon başında konuşulan hocalar arasındaydı. şifo mehmet bu seneki performansını da göz önüne alarak göreve içten içe illaki taliptir. bunun içinde ekstra saldıracaklardır.
beşiktaş'ın her zaman olduğu gibi koyup geçeceği maçtır.
beşiktaş ın üzerindeki kara bulutları dağıtması gerektiği maç. olası puan kaybında taraftar yeter fikret orman yeter tezahüratları ile yönetimi yerden yere vurur.
aletta oceana dönmüş beşiktaş'a farklı zevkler tattırılaacak olan maçtır.
allan mcgregor ile hakan arıkanın gol yeme yarışmasına sahne olacaktır. favori tabi ki 8 gollük başarısı ile hakan arıkan

not: system fail'in hatırlatması üzerine cezalı olan hakan arıkan yerine sammy n'djock oynayacaktır ve inönü'de kasımpaşadan sonra 2.tecavüz vakası yaşanacaktır.

not2: beşiktaşlıyım, quaresmaspor'luyum, sametspor'dan tiksiniyorum.
antalyaspor'un soldan soldan gelip kazanacağı karşılaşma.
neredeyse ilk yarısı bitecek maçta hiçbir bjk taraftarının yorum yapmadığı maç.

hani biz seni sevinmek için sevmedik diyordunuz ne oldu? edebiyat mı parçalıyordunuz yani.
diger butun lig maclari gibi bu macta tgs01 bitecek. hafta sonu oynanan maclari gorup, gelip bu maca ust oynayanin aklindan suphe edilir. bu hafta alman ve ispanyollarin ust haftasiydi. premier ve tsl nin alt haftasi. haftayada bu iki ligin cogu maci alt bitebilir.
1-0 Bjk'nin galip geleceği maçtır ikinci yarıda atarız bala göte bir tane.

edit: medyum memiş gibi adamım.
izlediğim en kötü maç. aybaba ne zaman hamle yapıcak diye merak ediyorum.
2.devrenin başında da sokmazsa oğuzhan'ı kasıt ararım artık bu işte. oğuzhan ve dentinhonun girmesi lazım acil sadece oğuzhan da yetmez. edit: oha değişiklik falan yapmamış lan yuh artık ya.
zevksiz bir maç. ikinci yarı başladı.
maçın en ilginç anı hakemin kartlarını unuttuğunu farkedip 4.hakemden kart istemesiydi.
iki tane sol ayaklı stoperle maça başlayan feda idman yurdu'nun puan bırakıcağı bir diğer sikko tsl maçı.
gerçekten çok zevkli maç. stoperlerin paslaşması esnasında kalbim güm güm vuruyor.
nihayet demek istiyorum veli çıktı oğuzhan oyunda.
oğuzhan özyakup der susarım! şu adamı kenarda oturt aferin olcay attı 1-0.
bjk'nin öne geçtiği maç. 57. dakika da olcay'ın attığı golle durum 1-0.
mustafa pektemek'in 6 pas üzerinden nerdeyse boş kaleye atamadığı maç.
mustafa inanılmaz bir golü harcadı.
antalya isteksiz, bjk'nin 3 puana yakın olduğu maç gibi devam etmekte. bjk 2.golü erken bulursa 3-4 olur.
maç alt olursa iddaa severler bjk ye çok saydıracak olduğu belli olan maç.
oğuzhan oyuna girdikten sonra zevkli hale gelen maç.
dentinho oyuna girer girmez yerde kalınca sakatlandı falan sandım.
dentinho ilk kez bir pozisyona girdi, o da ofsayt. dur şimdi taraftara falan oynar, izleyelim.
güncel Önemli Başlıklar